Doradca Klienta Zamożnego

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Kontrakt
Branża / kategoria
Ubezpieczenia,
Sprzedaż / doradztwo,
Kontroling
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 15 dni temu

Masz świetne kontakty z Klientami !
Posiadasz doświadczenie zawodowe jako Doradca Klienta Zamożnego !
Pracuj dla szwajcarskiej firmy Aragonit świadczącej usługi asset management.
Jesteś dla nas idealnym i cennym pracownikiem. U nas po okresie próbnym możesz jeździć służbowym Mercedesem S, BMW 7, lub Porsche Panamera.
Oprócz tego oferujemy:
  • Doskonały system prowizyjny.
  • Umowę B2B + współfinansujemy Twoje składki ZUS.
  • iPhona 11 Pro Max.
  • Wyjazdy na najlepsze mecze ligowe.
  • Kartę Multi Sport.
  • Pakiet opieki medycznej.
  • Bilety na koncerty i inne wydarzenia kulturalne.
  • Pracę pełną wyzwań. Trudne zadania, bardzo dobrze płatne.
  • Swobodną możliwość w organizacji własnego czasu pracy.
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w bezpośredniej obsłudze Klienta Zamożnego/VIP/Premium.
  • Posiadanie własnego portfela Klientów Zamożnych.
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z rynkami finansowymi.
  • Umiejętność budowania relacji z Klientem Zamożnym.
  • Wysoki poziom kultury osobistej.
Zakres obowiązków
  • Skuteczne pozyskiwanie nowych Klientów.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie nie będą o tym informowane, a aplikacje zostaną usunięte.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63011277
  • Data wyróżnienia: 7 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 7 listopada 2019
  • Aktualizacja: 13 listopada 2019
  • Wyświetleń: 571
  • Wyświetleń na liście: 16 145