Doradca Optyczny

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Poszukujemy ambitnej, uśmiechniętej osoby na stanowisko
DORADCY OPTYCZNEGO
Opis stanowiska:

- obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
- doradztwo i sprzedaż asortymentu optycznego
- dbałość o asortyment i czystość w salonie

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży optycznej, ale niekonieczne )
- pełna dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym, 12godzinnym)
- komunikatywność na wysokim poziomie
- umiejętność pracy w zespole
- wykształcenie średnie lub wyższe

Oferujemy:

- praca na cały etat
- szkolenia
- możliwość wewnętrznego awansu
- stałe wynagrodzenie + premie zadaniowe
- pracę w przyjaznej atmosferze

CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, prosimy kierować na adres e-mailowy: [ukryte]

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63506620
  • Data wyróżnienia: 29 czerwca 2020
  • Data wprowadzenia: 22 czerwca 2020
  • Wyświetleń: 404
  • Wyświetleń na liście: 4 173