Ogłoszenie nieaktualne

Doradca/Asystent prawny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Wymagania:
- chęci do pracy i nauki;
- rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
- umiejętność nawiązywania relacji z klientami oraz prowadzenia negocjacji;
- znajomość prawa upadłościowego oraz restrukturyzacyjnego będzie dodatkowym atutem;
- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Obowiązki:
- bieżący kontakt z klientami kancelarii;
- dbanie o obieg dokumentów między kancelarią, a klientem;
- bieżąca obsługa spraw na gruncie prawa upadłościowego oraz restrukturyzacyjnego;
- sporządzenia dokumentów/wniosków/innych pism procesowych w toku prowadzonych spraw.

Oferujemy:
- stałą współpracę w pełnym wymiarze czasowym;
- wynagrodzenie zależne od doświadczenia i osiąganych rezultatów (część stała + prowizja);
- pracę pod nadzorem adwokata oraz doradcy restrukturyzacyjnego;
- szkolenie wprowadzające do zagadnień związanych z ww. dziedzinami prawa.

Aktualizacja: 28.11.2023