Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4 200
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka,
Sprzedaż - przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 17 dni temu

Do zespołu Naszego Klienta firmy Serwis Haller (dealera marki Opel) poszukujemy osób na stanowisko Doradcy Serwisowego (salon w Gdańsku).

Szukamy osób komunikatywnych, posiadających łatwość nawiązywania kontaktów i zorientowanych na cel. Posiadasz min 2-letniedoświadczenie w obszarze bezpośredniej obsługi klienta, a dodatkowo pasjonuje cię branża motoryzacyjna wyślij swoje CV!

Opis stanowiska:
  • bezpośrednia obsługa i opieka nad Klientem salonu w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
  • umawianie i przyjmowanie Klienta do serwisu (min. przedstawienie oferty i usług firmy; przegląd samochodu; przyjęcie pojazdu; otwarcie zlecenia; informowanie o przebiegu naprawy; rozliczenie; wydanie samochodu po zakończeniu serwisu),
  • nadzór nad realizacją prac serwisowych z uwzględnieniem terminowości i jakości napraw,
  • organizowanie oraz koordynacja pracy mechaników,
  • prowadzenie dokumentacji napraw serwisowych oraz Raportów Oceny Technicznej,
  • organizowanie i zapewnienie stałej ekspozycji akcesoriów w stacji Recepcji bezpośredniej,
  • sprzedaż części i akcesoriów.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne),
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta,
  • zdolność do efektywnej pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność,
  • odpowiedzialność,
  • komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie na stanowisku Doradcy Serwisowego w ASO (mile widziana),
  • zainteresowanie branżą motoryzacyjną.
Oferujemy:
  • praca na pełen etat w oparciu o umowę o pracę (poniedziałek-piątek; a także dwie soboty),
  • zmianowy charakter pracy (7:30-15:30 oraz 10:00-18:00; soboty 8:00-15:00),
  • wynagrodzenie: podstawa plus premia zależna od wartości sprzedanych usług i liczby zleceń,
  • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego i awansu,
  • dofinansowanie Karty Multi Sport,
  • preferencyjne warunki leasingu pracowniczego oraz ubezpieczenia zdrowotnego.
Agencja zatrudnienia nr.: 21969
Informacje o firmie

TechTalents to firma rekrutacyjna specjalizująca się w branży IT. Realizujemy także projekty z branż alternatywnych. U podstaw naszej filozofii leży chęć wspomagania rozwoju ludzi i organizacji. Wyróżnia nas elastyczne podejście do współpracy oraz zorientowanie na celach biznesowych Klienta.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (włączając w to wizerunek - fotografię zamieszczoną w CV) przez TechTalents z siedzibą w Gdańsku w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Doradcy Serwisowego dla firmy Serwis Haller.
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62555932
  • Data wyróżnienia: 3 czerwca 2019
  • Data wprowadzenia: 23 maja 2019
  • Wyświetleń: 515
  • Wyświetleń na liście: 22 667