Doradca Serwisowy

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 4 miesiące temu

IVECO TNC (www.tnc.iveco.pl)
Stanowisko: Doradca Serwisowy

Miejsce pracy: GDAŃSK

Wymagania:
- zmysł techniczny
- znajomość środowiska motoryzacyjnego samochodów dostawczych i ciężarowych
- gotowość pracy na dwie zmiany w godzinach 7-22, w soboty 7-15
- łatwość komunikacji
- dobra organizacja czasu pracy

Obowiązki:
- bezpośrednia obsługa klienta
- budowanie doskonałych relacji z klientem
- terminowe wystawianie dokumentów
- ustalanie harmonogramu napraw
- współpraca z innymi działami firmy
- kontrola nad obiegiem dokumentów podległych

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie, umowa o pracę na cały etat
- narzędzia potrzebne do pracy
- możliwość rozwoju
- pakiet szkoleń
- opiekę współpracownika w okresie wdrożeniowym
- dobrą kawę, miłą atmosferę

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesłać na adres i...@iveco... Wyświetl e-mail
W temacie e-mail prosimy podać nazwę stanowiska - Doradca Serwisowy

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TRUCK NORD CENTER SP. Z O.O. ul. Jabłoniowa 54 80-175 Gdańsk. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Doradcy Serwisowego. Podaje Pan/Pani swoje dane dobrowolnie jednocześnie godząc się na ich przetwarzanie. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez okres czasu wymagany do zakończenia procesu rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62611298
  • Data wyróżnienia: 2 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 12 czerwca 2019
  • Aktualizacja: 2 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 908
  • Wyświetleń na liście: 31 896