Doradca Techniczno-Handlowy

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4 000
Wynagrodzenie brutto (do)
6 000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sprzedaż i obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 7 miesięcy temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat odnoszącą sukcesy na rynku monitoringu i kontroli paliwa.
Z sukcesem obsługujemy setki klientów z branży ciężkiej, budowlanej i rolniczej, wykorzystując wieloletnie doświadczenie i specjalistyczne know-how. Stawiamy na dynamiczne osoby, które zajmą się wdrażaniem produktu z zakresu precyzyjnej kontroli paliwa w pojazdach i maszynach połączonej z monitoringiem GPS.
Stawiamy na ludzi, technologię i najwyższą jakość nie tylko samego produktu, ale również kultury pracy.
Dbamy o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie współpracowników, oferujemy atrakcyjne i komfortowe warunki współpracy.
Może to właśnie Ciebie szukamy?

Opis stanowiska
Twoim zadaniem będzie aktywne pozyskiwanie klientów oraz budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z aktualnymi Klientami. Będziesz odpowiadał za przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych. Zapewniamy szereg szkoleń i warsztatów, które pozwolą Tobie doskonalić się na tym stanowisku. Będziesz odpowiadał/a za realizację swojego indywidualnego budżetu sprzedażowego a my Ci w tym pomożemy!

Profil kandydata
Jeśli posiadasz jakiekolwiek doświadczenie w sprzedaży B2B to znaczy, że jesteś kandydatem, którego szukamy. Poszukujemy osób wyrazistych, odpowiedzialnych i dobrze zorganizowanych, potrafiących pozyskać klienta, profesjonalnie i z pasją zaprezentować i doradzić naszemu klientowi odpowiednie rozwiązanie. Aby być wysoce skutecznym niezbędne jest także prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
Od samego początku zapewniamy Ci wsparcie, doświadczonego handlowca, który przez cały okres próbny będzie Twoim osobistym opiekunem. Dzięki temu to On pomoże Ci realizować Twoje cele już w trakcie szkolenia.
Jeśli zdecydujesz się na wysłanie CV i do nas dołączysz, otrzymasz szereg profesjonalnych narzędzi pracy – samochód z segmentu C, nowoczesny laptop i smartfon.

W czasie rozmowy rekrutacyjnej analizujemy informacje zawarte w CV, ale najważniejszy dla nas jest człowiek i spotkanie z kandydatem. Może to właśnie na Ciebie czekamy?
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [ukryte]

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62864376
  • Data wyróżnienia: 18 września 2019
  • Data wprowadzenia: 11 września 2019
  • Aktualizacja: 18 września 2019
  • Wyświetleń: 667
  • Wyświetleń na liście: 28 336