Doradca techniczno-handlowy

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Przedstawiciel handlowy,
Doradztwo i consulting,
Sprzedaż b2b
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 25 dni temu

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży budowlanej, oferująca wysokiej klasy produkty do konserwacji podłóg drewnianych.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradcy techniczno-handlowego
(na teren województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i łódzkiego)

Zakres obowiązków:
  • doradztwo techniczne
  • przeprowadzanie szkoleń produktowych, reprezentowanie firmy
  • utrzymywanie dobrych relacji z istniejącymi klientami i rozwijanie współpracy
  • rozwiązywanie problemów związanych z utrzymaniem wysokiej jakości obsługi klienta
  • aktywną sprzedaż oraz pozyskiwanie nowych klientów
Wymagania
  • doświadczenie zawodowe w branży parkieciarskiej lub przemysłu drzewnego
  • doświadczenie w sprzedaży środków do pielęgnacji / zabezpieczenia podłóg, maszyn do podłóg, chemii podłogowej
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i prezentacji technicznych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • gotowość do pracy mobilnej
  • umiejętność organizowania pracy własnej
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i interpersonalne
  • prawo jazdy kat.B
Nasz Klient oferuje:
  • praca w międzynarodowym środowisku, przyjaznej atmosferze, kompetentnym i energicznym zespole (skandynawski kapitał pracodawcy)
  • stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w oparciu o wynagrodzenie stałe miesięczne + prowizje
  • szkolenia oraz atmosfera pracy ukierunkowana na rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • niezbędna narzędzia pracy, w tym auto służbowe, telefon i laptop
Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres:
[ukryte]

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63857309
  • Data wyróżnienia: 27 października 2020
  • Data wprowadzenia: 27 października 2020
  • Aktualizacja: 6 listopada 2020
  • Wyświetleń: 268
  • Wyświetleń na liście: 5 861