Doradca Techniczno-Handlowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 10/01/2023/KM

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać.
Od ponad 23 lat działamy w branży HR.
Poszerzamy horyzonty, inspirujemy działania, otwieramy możliwości.
Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów.

Dla firmy IZIPAK SP. Z O.O. SP. K. szukamy osoby na stanowisko:
Key Account Manager
Miejsce pracy: pomorskie
Nr ref: 10/01/2022/KM
Oferujemy:
  • Stabilną formę zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia – gwarancja podstawy plus przejrzysty system premiowy
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającym się segmencie rynku
  • Dużą samodzielność i możliwości rozwoju
  • Niezbędne narzędzia pozwalające na wygodę wykonywanej pracy

Zakres zadań:
  • Rozwijanie pozytywnych relacji z obecnymi i nowymi klientami B2B
  • Realizacja planów sprzedażowych na wyznaczonym terenie
  • Prezentacja produktów firmy oraz reprezentowanie firmy na zewnątrz
  • Analiza i monitorowanie potencjału rynku, poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
  • Przygotowywanie ofert, kalkulacji i prezentacji, prowadzenie negocjacji i finalizacje umów.
  • Raportowanie pracy zgodnie z wymogami wewnętrznymi

Kryteria rekrutacji:
  • 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów z branży technicznej
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność nawiązywania, budowania i utrzymywania długoterminowych relacji z klientami
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy w branży maszyn pakujących
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Aktualizacja: 13.03.2023