Doradca Techniczno-Handlowy w Dziale Hydrauliki Siłowej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Miejsce pracy: Gdańsk
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych ze stałymi oraz z nowymi Klientami firmy na terenie woj. pomorskiego, warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego
  • doradztwo produktowe, projektowe i techniczne
  • rozwój sprzedaży produktów i rozwiązań technicznych
  • dbałość o wysoki poziom współpracy z Klientami
CZEGO OCZEKUJEMY:
  • doświadczenie w branży hydrauliki siłowej lub/i pneumatyki
  • wykształcenia technicznego (opcjonalnie mechanika, budowa maszyn)
  • doświadczenia w prowadzeniu negocjacji oraz swoboda w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • znajomości trendów na rynku hydrauliki siłowej
  • znajomości środowiska MS Office
  • samodzielności i umiejętności pracy w zespole
  • posługiwania się jęz. angielskim na poziomie komunikatywnym
  • gotowości do wyjazdów służbowych oraz prawa jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość rynku maszyn i urządzeń przemysłowych
CO OFERUJEMY:
  • umowę o pracę
  • motywujący system premiowy
  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia w kraju i za granicą
  • komfortową infrastrukturę biurową oraz przyjazną atmosferę pracy
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy, w tym auto służbowe także do użytku prywatnego
BENEFITY:
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • bezpłatny kurs jęz. angielskiego
  • program MultiSport Benefit
  • darmowy wstęp na siłownię na terenie firmy
  • bezpłatne zajęcia z trenerem personalnym
pakiet świadczeń ZFŚS

Przesłanie aplikacji o pracę wraz z załącznikami jest jednoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych przez okres 3 miesięcy licząc od dnia zakończenia aktualnej rekrutacji. Jeśli chce Pani/Pan brać udział w przyszłych rekrutacjach, do aplikacji proszę dołączyć klauzulę o następującej treści: "Działając na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 6 miesięcy licząc od zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję (tj. łącznie do 9 miesięcy)."

Aktualizacja: 01.09.2023