Doradca Ubezpieczeniowy w Opel Konocar

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Obsługa klienta,
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy

Firma JRK Konocar zatrudni Kandydatkę bądź Kandydata na stanowisko Doradcy Ubezpieczeniowego

Zakres Obowiązków:
  • Sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych oraz majątkowych,
  • Obsługa kasy fiskalnej i rozliczanie płatności
  • Załatwianie bieżących spraw biurowych,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.
Wymagania wobec Kandydatki/Kandydata:
  • Minimum 6 miesięczne doświadczenie w sprzedaży Polis Ubezpieczeniowych
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność i dyspozycyjność,
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w autoryzowanej firmie z wieloletnią tradycją na rynku,
  • Szkolenie w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych,
  • Wstępne szkolenie kasjerskie przygotowujące do pracy,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Wynagrodzenie: Podstawa + premia od sprzedanych polis. W zależności od doświadczenia i uzyskanych wyników, wynagrodzenie 3 800 - 4 500 PLN netto.

Będzie nam niezmiernie miło jeśli dołączysz do naszego zespołu!

Informacje o firmie
JRK Konocar to Autoryzowany Serwis marki Opel, Zakład Likwidacji Szkód Komunikacyjnych, Dealer samochodów używanych, a także Multiagencja Ubezpieczeniowa. Firma działa na trójmiejskim rynku od 1994 roku.

Aktualizacja: 18.04.2024