Ogłoszenie nieaktualne

Doradca/czyni Klienta

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Opis stanowiska:
  • zapewnianie profesjonalnej obsługi Klientów w sklepie;
  • aktywne doradztwo i pomoc Klientowi w zakupach;
  • dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami OBI;
  • utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami OBI.

Wymagania:
  • komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem;
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność;
  • inicjatywa i zaangażowanie w pracę;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze Klienta;
  • znajomość asortymentu OBI będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność obsługi komputera min. na poziomie podstawowym.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + realna premia;
  • przewidywalny i elastyczny grafik pracy;
  • prywatną opieka medyczna;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • kartę MultiSport;
  • wyprawki szkolne dla dzieci;
  • pakiet szkoleń i certyfikaty;
  • dofinansowanie do wakacji;
  • zniżki na produkty firmowe;
  • świetną atmosferę i dobre warunki pracy.