Doradca/Specjalista ds. Nieruchomości

Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Kontrakt,
Praktyka / Staż,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 8 dni temu

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód),
  • komunikatywność , łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność,
  • systematyczność i zaangażowanie ,
  • kreatywność i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole.
Obowiązki:
  • monitorowanie rynku nieruchomości,
  • pozyskiwanie ofert sprzedaży/kupna/wynajmu nieruchomości,
  • prezentacja nieruchomości,
  • obsługa transakcji,
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami firmy.
Oferujemy:
  • atrakcyjny, motywacyjny model pracy, który pozwoli na uzyskiwanie wysokich zarobków,
  • stabilność zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
Zapewniamy:
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • profesjonalny program komputerowy, z możliwością pracy online,
  • szkolenia i mentoring prowadzone przez osoby z wieloletnim doświadczeniem,
  •  praca w zgranym zespole i miłej atmosferze,
  • dostęp do jednej z największych baz ofert nieruchomości Pomorza,
  • współpracę z doświadczonymi agentami i pośrednikami,
  • zdobycie doświadczenia w branży nieruchomości.
Proszę o wysłanie swojego CV oraz listu motywującego na wskazany adres mail.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
zobacz klauzule
Ogłoszenie premium
734199... Zadzwoń
r...@pomor... Wyświetl e-mail
Sieciowa Agencja Nieruchomości Grupa Renoma
Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Leona Miszewskiego 16
Ważne jeszcze 5 dni (do 25.10.2019)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
NIP
593-21-74-184
pomorskienieruchomosci.pl
  • Numer ogłoszenia: 61186125
  • Data wyróżnienia: 11 października 2019
  • Data wprowadzenia: 31 stycznia 2018
  • Aktualizacja: 11 października 2019
  • Wyświetleń: 4 368
  • Wyświetleń na liście: 2 981 936
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS