Dostawca z podstawową wiedzą informatyczną

Ogłoszenie nieaktualne

Dostawca z podstawową wiedzą informatyczną

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Obowiązki:
 • dostarczanie drukarek, tonerów, materiałów eksploatacyjnych do klientów,
 • odbiór drukarek, złomu elektronicznego
 • instalacja sterowników


Kwalifikacje:
 • prawo jazdy kat. B
 • podstawowa wiedza z zakresu it (instalacja sterownika druku, wymiana tonera w drukarce)
 • uprzejmość i życzliwość
 • rzetelność i sumienność
 • chęć do pracy
Oferujemy: 
 • umowa o pracę, wynagrodzenie 3000zł netto
 • dofinansowanie do zajęć sportowych
 • brak dress code'u
 • kawa / herbata
 • parking dla pracowników

Informacje o firmie
Bikop jest firmą rodzinną, a jej historia sięga 1987 roku. Od początku były to usługi małej poligrafii oraz serwis kopiarek.
Aktualnie działamy na rynku urządzeń biurowych i obsługi IT.
Trzon naszej firmy stanowi szeroko pojęte zarządzanie dokumentem. Oferujemy również usługi, takie jak dzierżawa urządzeń, obsługa informatyczna oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Nasza siedziba mieści w samym centrum Trójmiasta w Gdańsku Oliwie.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do P.H.U."BIKOP" EUGENIUSZ BIGOS z siedzibą w: Jarosza Henryka Derdowskiego 7, 80-319 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: wb@bikop.pl.

Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: wb@bikop.pl.
zobacz klauzulę

Numer ogłoszenia: 65532445

Aktualizacja: 29.11.2023

Wróć do góry