Doświadczona Księgowa / Księgowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
8000 - 12000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Weryfikacja zaksięgowanych dokumentów, transakcji, zestawień i korygowanie zapisów księgowych.
  • Samodzielne realizowanie zadań i nadzorowanie pracy podległego zespołu w zakresie usług świadczonych dla klientów.
  • Przygotowywanie i weryfikacja deklaracji, kalkulacji podatkowych, sprawozdań GUS i NBP.
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych, zamknięcia roku, zestawień pomocniczych i uzgodnień związanych z procesem raportowania.
  • Obsługa kontroli podatkowych, procesu badania ksiąg i sprawozdań finansowych.
Nasze wymagania
  • Posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości.
  • Dobrze znasz polskie zasady rachunkowości i prawo podatkowe (w szczególności CIT i VAT).
  • MS Office (w szczególności Excel) nie ma przed Tobą tajemnic.
  • Cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu.
  • Charakteryzujesz się komunikatywnością, potrafisz działać zespołowo.

HR TREE MARZENA MILER-KOSEWSKA został wpisany pod numerem 23343 do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia

Aktualizacja: 18.05.2023