Doświadczony kosmetolog - klinika Hairmitage Gdynia

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kosmetyka / Fryzjerstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Kosmetolog – Klinika Hairmitage Gdynia

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do swojego zespołu doświadczonego kosmetologa :)
Przygotowaliśmy dla Ciebie:
·       Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)
·       Umowę o pracę lub umowę o współpracy
·       Profesjonalnie przygotowane stanowisko pracy, w pełni wyposażone, w tym w nowoczesną aparaturę kosmetologiczną,
·       Elastyczny czas pracy
·       Pracę w młodym i zgranym zespole
·       Certyfikowane szkolenia
·       Dużą zniżkę na zabiegi oraz na kosmetyki sprzedawane w Klinice
Wymagamy:
·       Min. dwuletniego doświadczenia na stanowisku kosmetologa - WARUNEK KONIECZNY
· Doświadczenia na urządzeniach takich jak HIFU, ICOONE, MOTUS
·       Wykształcenia kierunkowego
·       Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z pacjentem
·       Miłej aparycji i wysokiej kultury osobistej
·       Sympatycznego usposobienia
·       Zaangażowania, sumienności oraz dokładności
·       Prowadzenia profilu branżowego na IG
Twoje obowiązki:
·       Wykonywanie zabiegów w Klinice
·       Całościowa opieka nad pacjentami w Klinice
·       Sprzedaż kosmetyków i doradztwo w zakresie ich wyboru
·       Uczestnictwo w działaniach marketingowych Kliniki
Jeśli czujesz pasję z wykonywanego zawodu i chcesz poczuć jeszcze większą satysfakcję z pracy dołącz do nas.
Czekam na Twoje CV.
Informacje o firmie
Jesteśmy zespołem doświadczonych lekarzy i specjalistów z pasją i energią do działania. Naszym najważniejszym celem i misją całego zespołu HAIRMITAGE jest poprawianie jakości i komfortu życia naszych pacjentów. Filozofia HAIRMITAGE opiera się na przekonaniu, że „każdy ma prawo do piękna”. We wszystkich wymiarach naszej działalności staramy się żyć tą filozofią.
Jesteśmy Kliniką, która z wielką radością przyjmie do swojego zespołu osoby chcące podnosić swoje kompetencje.

Aktualizacja: 29.03.2023