Kierownik zmiany gastronomii

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • nadzorowanie i przygotowanie potraw zgodnie z zamówieniem i standardami marki,
  • uczestnictwo w przygotowaniu menu oraz innych ofert gastronomicznych,
  • wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, dbanie o sprzęty,
  • wsparcie restauracji w realizacji wyznaczonych celów,
  • dbanie o pozytywny wizerunek restauracji zapewniając jego prawidłowe funkcjonowanie,
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu,
  • utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami.
Nasze wymagania:
  • pasja do gotowania,
  • wykształcenie gastronomiczne będzie dodatkowym atutem,
  • pogodne usposobienie i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • doświadczenie w kierowaniu pracownikami,
  • umiejętność pracy w zespole.
To oferujemy:
  • pracę w prężnej, rozwijającej się firmie,
  • pracę w fajnej, młodej, zgranej ekipie,
  • atmosferę pracy i ludzi, którzy zrozumieją Twoją percepcję świata,
  • możliwość rozwoju niebanalnych umiejętności,
  • benefity dla najbardziej zaangażowanych pracowników,
  • umowę o pracę,
  • elastyczny grafik pracy,
  • wynagrodzenie i premie za dobre wyniki pracy.
Benefity:
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
Poszukujemy osób:
  • młodych, dynamicznych, samodzielnych,
  • lubiących gotować,
  • otwartych na nowe wyzwania chcących doskonalić kreatywność oraz własne umiejętności kulinarne,
  • zorganizowanych i dokładnych.
Informacje o firmie

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World - lider w branży FEC (Family Entertainment Center) w Polsce. To największe w Polsce Rodzinne Centrum Rozrywki pod dachem. Nowoczesne i zaprojektowane zgodnie z najlepszymi światowymi standardami. Centrum powstało z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych oraz rodzinnym spędzaniu czasu, dlatego wszystkie atrakcje są tak zaprojektowane, aby dorośli mogli korzystać z nich razem z dziećmi. Loopy's World posiada własną restaurację, przygotowującą i serwującą pyszne, świeże i zdrowe dania.

Aktualizacja: 03.10.2023