Drukowanie dokumentów

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Drukowanie dokumentów - praca dodatkowa - 22.10. - 25.10.19

Dodatkowa praca – Gdańsk Przymorze

Obowiązki:

  • Wyszukiwanie dokumentów,
  • Drukowanie,
  • Skanowanie ,
  • Wprowadzanie danych do systemu,

Wymagania:

  • Chęć do pracy,
  • Umiejętność pracy z wykorzystaniem komputera,
  • Dokładność,
  • Dostępność w terminie 22.10. - 25.10.19  w godzinach 06.00 - 14.00 , 14.00 - 22.00 lub 22.00 - 06.00

Oferujemy:

  • Szybkie nawiązanie współpracy,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • Możliwość dostosowania grafiku do zajęć na uczelni lub pogodzenia z inną pracą,
  • Pracę na Przymorzu w lokalizacji z dogodnym dojazdem,
  • Wynagrodzenie 14,70 brutto/h.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o przesłanie CV przez poniższy formularz:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym DDP/10/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62950478
  • Data wyróżnienia: 14 października 2019
  • Data wprowadzenia: 14 października 2019
  • Aktualizacja: 16 października 2019
  • Wyświetleń: 1 635
  • Wyświetleń na liście: 20 335