Dyrektor działu SPA& Wellness

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Uroda / rekreacja,
Sport / fitness
Poziom stanowiska
Kierownik,
Dyrektor / prezes
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 29 dni temu

Hotel Radisson Blu Sopot to nowoczesny, 4-gwiazdkowy hotel położony zaledwie 250 metrów od sopockiej  plaży. Unikalna lokalizacja pozwala poczuć nadmorski klimat przy jednoczesnej bliskości ważnych punktów na mapie Trójmiasta.
Dysponujemy 220 pokojami, nowoczesną strefą SPA & Wellness oraz pokaźnym zapleczem konferencyjnym - Radisson Meetings.
Do naszego zespołu poszukujemy osoby pełnej pasji i zaangażowania na stanowisko:

                                          Dyrektor działu SPA& Wellness  
                                                   Miejsce pracy: Sopot


ZAKRES ZADAŃ:
 • Zarządzanie operacyjne działem SPA&Wellness,
 • Współtworzenie i nadzór nad realizacją budżetu działu,
 • Kreowanie wizerunku rynkowego, polityki marketingowej i sprzedażowej,
 • Zarządzanie zespołem, wyznaczanie celów i monitorowanie wyników,
 • Współpraca z przedstawicielami marek kosmetycznych oraz dostawcami zewnętrznymi w tym maszyn hi-tech,
 • Obsługa gości z zachowaniem jak najwyższych standardów i satysfakcji gości  z wykonywanych zabiegów.
NASZE WYMAGANIA:
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży beauty/spa/wellness,
 • Znajomość zagadnień białej kosmetyki, nieinwazyjnej medycyny estetycznej, maszyn hi-tech,
 • Umiejętność zarządzania przychodami i kosztami,
 • Rekrutowanie, szkolenia, motywowanie i rozwijania pracowników,
 • Przywiązanie do wysokich standardów i estetyki,
 • Zainteresowanie problematyką z zakresu zdrowego stylu życia, spa&wellness, dietetyki.


Operator hotelu, Hossa.biz jako Spółka należąca do Grupy Kapitałowej Hossa, zarządzająca i administrująca nieruchomościami biurowymi, hotelowymi i usługowymi, w tym prowadząca kompleksową obsługę, wynajem i sprzedaż nieruchomości komercyjnych, zaprasza do wysłania CV na adres: [ukryte]   z dopiskiem  Dyrektor działu SPA& Wellness  

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. 

Prosimy o umieszczenie zgody/zgód dot. przetwarzania danych osobowych, klauzula poniżej. 

 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Uprzejmie informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Hossa.biz Sp. z o.o. w Gdańsku 80-280, ul. C. K. Norwida 4, (e-mail: rekrutacja@hossabiz.pl), a także GI Hossa S.A. w Gdyni, Garnizon Sp. z o.o. w Gdańsku, Gdynia 8 Sp. z o.o. w Gdańsku, OCTO Hotels Sp. z o.o. w Gdańsku, PONT OUEST spółka akcyjna uproszczona (SAS) w Apt, Chateau Isolette spółka akcyjna uproszczona (SAS); (Spółki Grupy Hossa). Kontakt do Inspektora Danych Osobowych w Hossa.biz Sp. z o.o. e-mail: IOD@hossabiz.pl.
2. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie wyrażenia zgody poprzez umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) następującego oświadczenia:
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania.
3. Jeżeli chcecie Państwo uczestniczyć także w przyszłych rekrutacjach przeprowadzanych w ramach Spółek Grupy Hossa, prosimy o zamieszczenie pod oświadczeniem o wyrażeniu zgody także dodatkowej klauzuli:
Ponadto oświadczam, że wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych i oświadczam, że zostałem poinformowany także o okresie przetwarzania moich danych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w ramach Spółek Grupy Hossa.
4. Podstawą przetwarzania danych obejmujących imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg zatrudnienia jest art. 221 Kodeksu Pracy. Podstawą przetwarzania pozostałych przekazanych przez Państwa danych jest wyrażona zgoda. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji.
5. W związku z bieżącą rekrutacją, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 6 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody także przez okres przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż przez 1 rok od daty zamieszczenia ogłoszenia.
6. W związku z przekazaniem Spółkom Grupy Hossa danych osobowych będą przysługiwać Pani/Panu następujące uprawnienia: prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do żądania sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Państwa uprawnienia opisane wyżej będą mogli państwo realizować poprzez składanie stosownych oświadczeń na adres e-mail rekrutacja@hossabiz.pl. W przypadku uznania, że Państwa dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do właściwego organu (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
7. Państwa dane nie będą podlegały zautomatyzowanej analizie w procesie podejmowania decyzji rekrutacyjnych. Ponadto Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym.
zobacz klauzulę
 • Numer ogłoszenia: 63844551
 • Data wyróżnienia: 22 października 2020
 • Data wprowadzenia: 22 października 2020
 • Aktualizacja: 2 listopada 2020
 • Wyświetleń: 798
 • Wyświetleń na liście: 6 861