Dyrektor projektu / Project manager

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Dyrektor / Prezes,
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków

 Kompleksowe prowadzenie całego procesu inwestycyjnego (od fazy przed-
inwestycyjnej, poprzez koordynowanie procesu projektowania, budowę, aż do
momentu oddania obiektu do użytkowania)
 Koordynacja i nadzór procesu projektowania
 Prowadzenie postępowań mających na celu uzyskanie niezbędnych decyzji,
uzgodnień i opinii
 Koordynacja realizacji robót - ścisła współpraca z inwestorami, projektantami,
inspektorami nadzoru, firmami podwykonawczymi i innymi zespołami technicznymi
przy realizacji zadań
 Opracowywanie harmonogramów i kosztorysów, kontrolowanie postępu realizacji
inwestycji w stosunku do zaakceptowanego budżetu i harmonogramu,
 Kontrola oraz weryfikacja  zgodności projektu pod kątem przyjętych standardów

Oczekiwania

 Wykształcenie wyższe techniczne - kierunki związane z budownictwem
 Doświadczenie w samodzielnym zrealizowaniu min. dwóch projektów
kubaturowych w całym procesie inwestycyjnym
 Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku przy realizacji
inwestycji mieszkaniowych i/lub komercyjnych w firmie deweloperskiej
 Wiedza z zakresu przygotowania i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz
znajomość procedur administracyjnych w budownictwie,
 Praktyczna wiedza z zakresu prawa budowlanego, norm, warunków technicznych,
zasad odbioru robót budowlanych,
 Znajomość narzędzi pakietu MS Office

Firma oferuje:

 interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
 realny wpływ na kreowanie kierunków rozwoju firmy
 ciekawe perspektywy rozwoju zawodowego
 system atrakcyjnych benefitów
Informacje o firmie
Dla dynamicznie rozwijającej się trójmiejskiej firmy z branży budowlanej poszukujemy
Kandydatów/ Kandydatki na stanowisko PROJECT MANAGER