Dyrektor Szkoły Podstawowej

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna

Aktualizacja: 12 dni temu

Dla  naszego klienta - renomowanej niepublicznej placówki oświatowej poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej

Opis stanowiska:
  • Nadzór pedagogiczny nad działalnością placówki
  • Nadzór nad prawidłową realizacją programów nauczania
  • Znajomość przepisów prawa oświatowego
  • Zatrudnianie i rozliczanie czasu pracy podległej kadry

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie pedagogiczne
  • Doświadczenie w kierowaniu lub współkierowaniu placówką oświatową

Oferujemy:
  • Ciekawą i rozwijającą pracę w szkole o ugruntowanej pozycji
  • Interesujące wyzwania zawodowe
  • Interesujące możliwości rozwoju zawodowego
Informacje o firmie

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64315139
  • Data wyróżnienia: 11 czerwca 2021
  • Data wprowadzenia: 8 czerwca 2021
  • Wyświetleń: 182
  • Wyświetleń na liście: 1 815