Dysponent działu handlowego

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 17 dni temu

Szukasz stabilnej i pewnej pracy w renomowanej firmie?

MARGO - autoryzowany dealer marki Hyundai poszukuje osoby, której zadaniem będzie utrzymanie porządku w salonie samochodowym.

Miejsce pracy: GDAŃSK al. Grunwaldzka 250 - salon samochodów Hyundai

Zakres obowiązków:
  • planowanie i koordynowanie zamówień samochodów nowych
  • wprowadzanie i bieżące aktualizowanie stocku samochodów
  • rejestracje samochodów nowych i używanych w imieniu dealera
  • tworzenie dokumentacji zdjęciowych do rozliczeń pojazdów dealerskich
  • wprowadzanie faktur do systemów sprzedażowych
  • opieka nad parkiem samochodów dealerskich
  • aktualizacja oferty dealera na platformach sprzedażowych
  • ścisła współpraca z działem administracji oraz działem sprzedaży w kwestii związanej z obiegiem dokumentów
Czego oczekujemy?
  • sumiennego podejścia do wykonywanych obowiązków
  • dobrej organizacji własnej pracy
  • zaangażowania i samodyscyplina
  • analityczne myślenie
  • praktyczna znajomość obsługi MS Office
Na co możesz liczyć?

· zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej;
· pracę w młodym dynamicznym zespole;
· wdrożenie;
· umowa o pracę
· niezbędne narzędzia do pracy
· stabilność i pewność zatrudnienia oraz warunków pracy

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Oferty zawierające CV, oraz kilka słów o sobie prosimy przesyłać w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres:
[ukryte]  wyświetl e-mail podając w temacie "dysponent działu handlowego"

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64394692
  • Data wyróżnienia: 30.09.2021
  • Data wprowadzenia: 26.07.2021
  • Aktualizacja: 23.08.2021