Dyspozytor planista

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja,
Transport / Motoryzacja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Balticon S.A. poszukuje Dyspozytora planisty
Miejsce pracy: Gdynia, Wendy 15

Opis stanowiska:
  • Planowanie tras aut ciężarowych na terenie Polski i Europy.
  • Dysponowanie ładunkami oraz autami w zakresie optymalizacji procesów.
  • Współpraca ze współpracownikami w procesie przyjmowania, realizacji oraz zakańczania zleceń spedycyjnych.
  • Wyliczanie dostępnego czasu pracy kierowców, analiza oraz wyszukanie najbardziej optymalnych rozwiązań dla kierowców.
  • Kształtowanie właściwego wizerunku firmy.
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami i klientami.
  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności operacyjnej.
  • Analizowanie oraz archiwizowanie dokumentów.
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy, klientami oraz kierowcami.
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Zdolności negocjacyjne.
  • Znajomość topografii Polski.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość branży transportu drogowego oraz morskiego.
  • Komunikatywność.
  • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach.
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
Mile widziane:
  • Znajomość branży kontenerów morskich.
  • Znajomość przepisów ruchu drogowego oraz z zakresu czasu pracy kierowców.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie oraz atrakcyjną premię kwartalną.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży logistycznej w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu.
  • Naukę od wysokiej klasy specjalistów.
  • Możliwość samodzielnej realizacji odpowiedzialnych zadań.
  • Pracę w doświadczonym zespole w przyjaznej atmosferze.
  • Atrakcyjny system benefitów (m. in. karta Multisport, ubezpieczenie na życie).
Aplikacje prosimy składać drogą mailową na adres:
p...@balti... Wyświetl e-mail w formacie PDF oraz z podaniem w tytule nazwy stanowiska.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Obowiązek informacyjny dla kandydatów do pracy:
Głównym Administratorem Danych Osobowych jest:
BALTICON S.A. ul. Prof. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk,
Dane zamieszczone w życiorysie będą przetwarzane w celu rekrutacji na powyższe stanowisko i będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji.
Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą powinna zostać umieszczona w życiorysie lub zgłoszeniu rekrutacyjnym i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści, ich poprawiania, usunięcia, zaprzestania przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy znajduję się na naszej stronie
Informacje o firmie
Firma
Jesteśmy dojrzałą firmą z siedzibą w Trójmieście oraz biurami regionalnymi w Polsce, Niemczech i Hiszpanii. Istniejemy na rynku od 1991 roku.
Kontenery są naszą pasją. Projektujemy, produkujemy i popularyzujemy budynki z używanych kontenerów morskich. Kontenery morskie zmieniamy w mobilne budynki – domki wypoczynkowe, magazyny, chłodnie czy punkty handlowe.
Jako autoryzowany partner serwisowy największych światowych armatorów kontenerowych świadczymy również usługi napraw, przeglądów, składowania oraz transportu kontenerów.
Jesteśmy liderem na Polskim rynku.  Naszym celem jest rozwój skutecznego modelu biznesowego do skali międzynarodowej.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62674068
  • Data wyróżnienia: 4 lipca 2019
  • Data wprowadzenia: 4 lipca 2019
  • Wyświetleń: 694
  • Wyświetleń na liście: 21 453