Dyspozytor Transportowy / Logistyk kontenerowy

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Zarządzanie flotą,
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Taylor Shipping Solutions - jesteśmy firmą transportową działającą od lat 80 na rynku w USA. 
Od niedawna jesteśmy również w Polsce. Na nasze miejsce pracy wybraliśmy Olivia Business Centre - stąd mamy wszędzie blisko. W naszym nowoczesnym biurze znajdziesz wszystko czego potrzebujesz - od niezbędnych narzędzi pracy po playroom w którym odpoczywamy , gramy w cymbergaja, bilarda albo chillujemy przy muzyce. Pracujemy w środowisku międzynarodowym, dlatego przeważnie rozmawiamy w języku angielskim. W związku z tym, że pracujemy na rynku amerykańskim – większość z nas pracuje w godzinach 14-23 (z godzinną przerwą). Jesteśmy otwarci, nastawieni na współpracę, dobre relacje i pomoc na każdym etapie pracy. Jeżeli znasz język angielski, czujesz że doskonale odnajdziesz się w naszym zespole – zapraszamy!
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Dyspozytor Transportowy / Logistyk kontenerowy

Twoim zadaniem będzie skuteczne i wydajne nadzorowanie transportu kontenerów do naszych Klientów korzystając z naszej sieci operatorów. Będziesz zarządzać kierowcami obsługującymi transport kontenerów z portów w Tampie lub Savannah w USA.
Poszukujemy osób, które mają już za sobą pierwsze doświadczenia we współpracy z kierowcami, osób otwartych, posiadających umiejętność skutecznej komunikacji, nastawionych na współpracę i rozwiązywanie problemów. Ze względu na pracę w międzynarodowym środowisku musisz swobodnie porozumiewać się w j.angielskim. Zespół dyspozytorów transportowych pracuje na zmiany w godzinach 12-24 (jeden tydzień 12-21, kolejny 14-23, następny 15-24 - z godzinną przerwą niewliczaną do czasu pracy).

Czego nie oferujemy?
  • formalnej, sztywnej atmosfery,
  • wyścigu szczurów,
  • owocowych czwartków ;)
W zamian za to to oferujemy:
  • możliwość nieograniczonego rozwoju,
  • przyjazne miejsce pracy, otwartą komunikację, wsparcie na każdym etapie,
  • swobodną atmosferę, brak dress codu,
  • dobre wynagrodzenie, zależne od doświadczenia oraz zaangażowania,
  • dodatkowe dni wolne przypadające w dni świąteczne w USA (w tym roku 7 dodatkowych dni wolnych) - świętujemy razem z naszymi kolegami i koleżankami :)
Prześlij swoje CV oraz kilka słów o sobie na adres: [ukryte] w tytule wpisując nazwę stanowiska. 
Zapraszamy do naszego Taylorowego Teamu! :)

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64524889
  • Data wprowadzenia: 13.10.2021