Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Szukasz inspirującej pracy? Pragniesz się rozwijać? Potrafisz dzielić się wiedzą? Lubisz kontakt z ludźmi? Świetnie trafiłeś(aś)!

Poszukujemy:
  • otwartych,
  • kreatywnych,
  • pełnych pasji,
  • „pozytywnie zakręconych”
entuzjastów nauki do pracy na stanowisku edukatora podczas warsztatów dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.
Szukamy osób posiadających wiedzę z zakresu przedmiotów ścisłych i przyrodniczych (chemii, fizyki, biologii, informatyki, geografii). Nie musi to być to jednak wykształcenie kierunkowe, liczy się przede wszystkim Twoja pasja!
Mile widziane prawo jazdy.

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie warsztatów/pokazów
  • współpraca przy tworzeniu stanowisk
  • kontakt z klientami
Oferujemy:
  • zatrudnienie od września 2019 r.,
  • niebanalne miejsce pracy,
  • pracę w sympatycznym zespole,
  • możliwość rozwijania i realizacji własnych pasji i pomysłów,
  • wynagrodzenie 2500 zł netto + możliwość zarobku dodatkowego
  • udział w ciekawych projektach
  • nabycie doświadczenia w działaniach edukacyjnych
Wyślij nam swoje CV i opowiedz o sobie!

Uprzejmie informujemy, że aplikując na powyższe stanowisko wyraża Pan/Pani dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV przez Smart_Lab Przemysław Mietlarek z siedzibą w Gdyni.

Informacje o firmie
W smartLAB przybliżamy piękno i wyjaśniamy złożoność świata przyrody poprzez organizację warsztatów naukowych, eventów i wydarzeń dla dzieci i dorosłych.
W ten sposób chcemy przyczynić się do rozwoju społeczeństwa opartego na wiedzy, ale i potrafiącego się nauką bawić oraz zachwycać.

smartLAB specjalizuje się w pokazach, autorskich warsztatach (także z elementami teatralizacji), grach i zabawach edukacyjnych, organizacji pikników oraz urodzin. Organizuje Nocne Akademie Przygód, półkolonie i kreatywne urodziny.Starając się nieustannie rozwijać swą ofertę, dostosowuje ją do zainteresowań szerokiego grona odbiorców.

smartLABTEAM tworzy zgrana ekipa doświadczonych pasjonatów. Wierzymy bowiem, że każdy lubi być uczestnikiem fascynujących eksperymentów. Chcemy wraz z Wami tworzyć niezapomniane chwile i wydarzenia, wypełnione niesamowitymi eksperymentami i pozytywną energią.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych:

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, które nam przekazałeś wysyłając odpowiedź na nasze ogłoszenie. Dlatego, zgodnie z przepisami prawa, mamy obowiązek poinformować Cię o najważniejszych kwestiach dotyczących tego, dlaczego potrzebujemy danych osobowych , co z nimi robimy i jakie są Twoje uprawnienia.
1. Administrator:
Administratorem Twoich danych osobowych jest Smart_Lab Przemysław Mietlarek z siedzibą w Gdyni, ul. Balladyny 23A. Możesz się z nami skontaktować dzwoniąc
pod nr tel.: 730 725 752 lub 730 725 464 lub pisząc na adres: office.smartlab@gmail.com
2. Cel i podstawa przetwarzania oraz skutki niepodania danych:
Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i komunikowania się z Tobą w celach jego realizacji. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest Twoja zgoda, której udzieliłeś w CV/liście motywacyjnym/mailu (art. 6 ust. 1 lit a RODO ). Możesz w każdej chwili wycofać swoją zgodę na przetwarzania danych osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Jeżeli wycofasz swoją zgodę nie będziemy mogli jednak uwzględnić Twoją kandydaturę w procesie rekrutacji. Podanie przez Ciebie danych osobowych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale jeżeli ich nie podasz, nie przeprowadzimy rekrutacji.
3. Kategorie odbiorców:
Dane osobowe, które nam podasz mogą zostać przekazane do podmiotów, które z nami współpracują np. naszego prawnika, poczty lub firmy kurierskiej, organom publicznym, organom kontrolnym.
4. Okres przetwarzania:
Planujemy przechowywać Twoje dane do upływu okresu przedawnienia roszczeń związanych z realizacją procesu rekrutacji.
5. Twoje uprawnienia:
Masz prawo do żądania dostępu do Twoich danych osobowych Twoich, które nam przekazałeś, dożądania ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.Jeżeli Twoim zdaniem nieprawidłowo przetwarzamy Twoje dane osobowe możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub dochodzić swoich praw przed sądem. Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące tego w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane i tego, jak je chronimy, możesz nas zawsze o to zapytać (adres wskazaliśmy wyżej).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62785123
  • Data wyróżnienia: 13 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 13 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 13 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 777
  • Wyświetleń na liście: 19 117