Edukator/Animator w zajęciach z dziećmi

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Poszukujemy do współpracy osób na stanowisko edukatora do prowadzenia warsztatów technologicznych dla dzieci w wieku 7-9 lat.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Prowadzenie zajęć technologicznych z dziećmi w klasach 1-3 szkół podstawowych;
  • Działania organizacyjne dotyczące zajęć (sporządzanie notatek informacyjnych, komunikacja między współpracownikami, komunikacja z klientem);
  • Przygotowanie sprzętu do zajęć (ładowanie, transport itp.);
  • Dojazdy do szkół, w których odbywają się zajęcia (zazwyczaj cały dzień w jednym miejscu). Zajęcia odbywają się na terenie Trójmiasta i okolic, praca stacjonarna z biura (rzadziej)- obecnie w Gdańsku Osowej.

NASZE WYMAGANIA:
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód;
  • Punktualność;
  • Wesołe usposobienie, poczucie humoru;
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktu z dziećmi;
  • Dbałość o poprawność językową, wysoka kultura osobista.

MILE WIDZIANE:
  • Znajomość trendów w Internecie (YouTube, Tik Tok, memy, gry itp.)
  • Praca z urządzeniami mobilnymi, znajomość środowiska iOS;
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi;
  • Umiejętność spontanicznego prezentowania treści;
  • Chęć poszerzania wiedzy i poznawania ciekawostek naukowych;
  • Asertywność w pracy z dużymi grupami.

OFERUJEMY:
  • Stała praca w rozwijającej się firmie;
  • Szkolenia w zakresie tematyki prowadzonych zajęć;
  • Szkolenia z obsługi sprzętu;
  • Grafik dostosowany do godzin pracy szkół;
  • Elastyczny grafik w dniach wolnych od nauki (wakacje, ferie);
  • Służbowy sprzęt z możliwością użytku prywatnego (iPad).

Wyślij do nas swoje CV! :)

Informacje o danych osobowych

1. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy SMARTIST PAWEŁ ZYGAR zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Zygar, prowadzący działalność pod nazwą SMARTIST PAWEŁ ZYGAR, z siedzibą w Gdańsku przy ul. Marsa 20C/16, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP [ukryte] 7, REGON [ukryte] , adres email: [ukryte]

2. Twoje dane osobowe, tj. imiona i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, wykształcenie oraz dane na temat dotychczasowego doświadczenia zawodowego Administrator przetwarza wyłącznie w celach związanych z prowadzoną rekrutacją, przyszłymi rekrutacjami (w oparciu o zgodę kandydata) oraz na potrzeby zawarcia umowy dla wybranych kandydatów.

Dodatkowe dane udzielane są przez kandydatów ich decyzją, w sposób dobrowolny, oraz nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

3. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych określają:

a) obowiązujące przepisy prawa, a więc art.221 Kodeksu pracy, który upoważnia Administratora do przetwarzania Twoich danych osobowych w celu zawarcia umowy o pracę w zakresie takich danych jak: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia (podstawa prawna Art. 6 ust.1 lit. c RODO);

b) Twoja zgoda - jeśli w CV, ofercie pracy lub liście motywacyjnym przekazywane są inne dane niż wymienione w pkt 1 powyżej (np. wizerunek, adres e-maila lub numer telefonu komórkowego), podstawą przetwarzania tych danych będzie
dobrowolna zgoda (podstawa prawna Art. 6 ust.1 lit. a RODO);

c) Prawnie uzasadniony interes Administratora, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych.

4. Po zakończeniu rekrutacji CV oraz inne dane osobowe zostaną zniszczone lub usunięte.

Jeśli wyrazisz zgodę (na przykład w wysłanym CV) na to, aby Twoje dane były przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji, wówczas Twoje dane będą przechowywane przez Administratora przez okres 24 miesięcy od wyrażenia przez Ciebie zgody.

5. Odbiorcą Twoich danych będą również podmioty świadczące usługi pocztowe lub kurierskie, a także dostawcy, którym Administrator zleca usługi związane z przetwarzaniem danych. Powyższe podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy zawartej z Administratorem, wyłącznie zgodnie z jego poleceniami.

6. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy

7. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

8. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych, posiadasz prawo dostępu do ich treści, a także prawo do ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania i usunięcia.

Zgodę na przetwarzanie danych możesz w każdej chwili wycofać poprzez przesłanie wiadomości na adres:   [ukryte]

Operacje przetwarzania danych dokonane przed cofnięciem zgody pozostaną zgodne z przepisami, także po jej wycofaniu.

Jeżeli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO, masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Ciebie danych osobowych w zakresie wynikającym z przepisów Kodeksu Pracy jest obligatoryjne, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne i wynika z faktu wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych. Konsekwencją niepodania przez Ciebie danych wynikających z przepisów Kodeksu Pracy będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz.

Informacje o firmie
W SMARTIST prowadzimy warsztaty technologiczne z wykorzystaniem tabletów w klasach 1-3 szkół podstawowych z Trójmiasta i okolic. Nasze zajęcia obejmują zagadnienia logiczne, przyrodnicze, matematyczne, fizyczne, artystyczne i społeczne przy użyciu rozwiązywania łamigłówek, algorytmiki, modelowania, animacji, rysunku cyfrowego itp.

Aktualizacja: 29.05.2023