Ekspedient / Ekspedientka WYDAWKA

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 4 miesiące temu

Poszukujemy osób na stanowisko: Ekspedient / Ekspedientka (tzw. wydawka)

Obowiązki:
• obsługa klienta
• przyjmowanie i realizacja zamówień
• pomoc kuchenna
• przygotowywanie i sprzątanie stanowiska pracy

Oferujemy:
• pracę w stabilnej, rodzinnej firmie
• elastyczny grafik (I zmiana: 8-16, II zmiana: 16-23, zmiana środek: 12-21)
• atrakcyjną stawkę godzinową + premie + bonusy za pracę w święta
• wynagrodzenie wypłacane gotówką co tydzień

Wymagamy:
• pracowitości, punktualności, uczciwości
• zaangażowania w powierzone obowiązki
• doświadczenia w gastronomii (mile widziane)
• znajomości języków obcych (mile widziane)

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: r...@barpr... Wyświetl e-mail
Informacje o firmie
BAR PRZYSTAŃ jest kultowym, znanym, sopockim lokalem gastronomicznym, którego działalność rozpoczęła się już w 1992 roku. Obiekt położony przy samej plaży oferuje ryby i owoce morza. Specjalnością lokalu jest zupa Rybaka oraz tatar z łososia. Niepowtarzalna morska atmosfera, pyszne dania oraz miła obsługa przyciągają wielu Gości z kraju i zagranicy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62545270
  • Data wyróżnienia: 12 czerwca 2019
  • Data wprowadzenia: 20 maja 2019
  • Aktualizacja: 12 czerwca 2019
  • Wyświetleń: 553
  • Wyświetleń na liście: 41 962