Ekspedient/ka - wypłaty tygodniowe

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3600 - 3800
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Książeczka sanepidowska
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Aktualnie dla jednego z naszych klientów z branży spożywczej poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik marketu.

Oferujemy:
  • Czas pracy dostosowany do potrzeb pracownika
  • Umowa zlecenie
  • Wynagrodzenie 22,8 zł/h brutto
  • Wypłaty tygodniowe lub miesięczne
  • Wsparcie koordynatora
  • Szkolenie stanowiskowe już pierwszego dnia pracy
  • Odzież robocza
Zakres obowiązków:
  • Ekspozycja towaru zgodnie ze standardami sklepu
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Obsługa klienta
  • Czynności zlecone przez kierownika
Wymagamy:
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
DOŚWIADCZENIE NIE JEST WYMAGANE, WSZYSTKIEGO NAUCZYMY NA MIEJSCU
ZADZWOŃ [ukryte]  I PODPISZ UMOWĘ TEGO SAMEGO DNIA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Agencja Pracy FallWork 6231.OfertaPracyTymczasowej
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65124111
  • Data wprowadzenia: 06.12.2022