Ekspedientkę /ta, zatrudni sklep BeClinic w gdyńskiej Rivierze

Ogłoszenie maxi
Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Aktualizacja: 11 dni temu

Kochasz naturalne kosmetyki?

Interesujesz się pielęgnacją?

Lubisz rozmawiać z ludźmi?

Chcesz pogłębiać swoją wiedzę?

Uwielbiasz kosmetyki i pragniesz mieć ich całe mnóstwo?

Zależy Ci na pracy we wspaniałym zespole?

Jeżeli odpowiedziałaś/eś na powyższe pytania twierdząco, BeClinic jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Czekamy na Twoje CV. Złóż je osobiście w salonie BeClinic w Galerii Riviera lub prześlij na adres e-mail:   [ukryte]
 
Informacje o firmie
BeClinic to wyjątkowe miejsce w sieci i na mapie Gdyni, gdzie znajdziesz selekcję najlepszych naturalnych produktów beauty & wellness.
Wierzymy, że naturalna pielęgnacja nie kończy się na kosmetykach i wymaga holistycznego podejścia, uwzględniającego troskę o ciało i duszę.

Sklep internetowy oraz salon stacjonarny BeClinic oferuje cały wachlarz marek – od tych najbardziej kultowych i modnych wśród pasjonatek zdrowego stylu życia, aż po niszowe i mniej znane. Naszą misją jest promowanie ich oraz pomoc w uzyskaniu należnego im rozgłosu.

Obecnie BeClinic dysponuje produktami ponad 100 marek naturalnych, z których zdecydowana większość wytwarzana jest w Polsce. Z wieloma dostawcami utrzymujemy bliskie i osobiste relacje, kibicując im oraz wspierając w rozwoju. W ten sposób zyskujemy też pewność, że do naszych klientów trafiają wyłącznie najlepsze, starannie wyselekcjonowane produkty, za których jakość możemy ręczyć osobiście.

Stale trzymamy rękę na pulsie, przyglądając się dynamicznemu rozwojowi polskiego rynku eko i branży beauty. Szczególnie cieszy nas, gdy odkryte przez nas perełki trafiają w gusta i potrzeby naszych klientów. Uważnie wsłuchujemy się w opinie oraz sugestie kupujących, ponieważ dzięki nim udaje nam się zachować wysokie standardy obsługi, przy jednocześnie stale rozrastającym się portfolio.

W naszym salonie stacjonarny BeClinic w gdyńskim centrum handlowym Riviera przy ulicy Kazimierza Górskiego 2 otrzymasz fachowe porady odnośnie pielęgnacji i rekomendacje produktów dopasowanych do twoich potrzeb.

A jeśli do Gdyni masz za daleko, możesz skorzystać z konsultacji online.
Internetowi doradcy BeClinic odpowiedzą na twoje pytania bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami i nowościami BeClinic, obserwuj nasz profil na Facebooku i Instagramie, gdzie czeka na Ciebie codzienna porcja nowości ze świata clean beauty & wellness.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
zgłoś do moderacji
avatar

BeClinic

575480... Wyświetl numer
b...@gmail... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Lokalizacja

Adres
Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana
Kazimierza Górskiego 2 

Profil pracodawcy

BeClinic to wyjątkowe miejsce w sieci i na mapie Gdyni, gdzie znajdziesz selekcję najlepszych naturalnych produktów beauty & wellness. Wierzymy, że naturalna pielęgnacja nie kończy się na kosmetykach i wymaga holistycznego podejścia,...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 19 dni (do 20.02.2023)
  • Numer ogłoszenia: 65177834
  • Data wyróżnienia: 20.01.2023
  • Data wprowadzenia: 20.01.2023
Zadzwoń SMS