Ogłoszenie nieaktualne

Ekspert ds. chłodnictwa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie,
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy

Lokalizacja: Gdynia

Główne zadania na stanowisku:
  • Tworzenie koncepcji nowych urządzeń.
  • Wspomaganie projektowania instalacji chłodniczych.
  • Rozwój produktów od koncepcji do wprowadzenia do produkcji.
  • Pełnienie nadzoru nad budową prototypów w fazie rozwoju nowego produktu.
  • Opracowywanie planów testowych dla projektowanych urządzeń.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych dla projektowanych urządzeń.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowani kandydaci po kierunkach chłodnictwo i klimatyzacja.).
  • Doświadczenie w pracy związanej z projektowaniem urządzeń chłodniczych min 5 lat.
  • Znajomość branży HVAC.
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej i korespondencję z klientami wewnętrznymi.
  • Samodzielność, pro aktywność, inicjatywa w działaniu, umiejętność pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach.
Oferujemy:
  • Niezliczoną ilość wyzwań zawodowych; jesteśmy firmą szybko rozwijającą się, rozbudowującą swoje zakłady, otwierającą się na działalność międzynarodową (Europa, Azja).
  • Pracę w firmie o bardzo dynamicznej i elastycznej kulturze pracy.
  • Bogaty pakiet opieki medycznej dla całej rodziny.
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze z bezpłatnym parkingiem.
  • Możliwość dołączenia do programu PPE oraz IKE / IKZE na preferencyjnych warunkach.