Ekspert ds. Doskonałości Operacyjnej

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie,
Medycyna,
Produkcja

Aktualizacja: 23 dni temu

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunkowe);
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku z zakresu doskonałości operacyjnej;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziane certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w obszarze doskonałości operacyjnej;
  • wiedza specjalistyczna z zakresu technicznych i technologicznych aspektów produkcji;
  • znajomość zasad zarządzania i kierowania projektami;
  • udokumentowana teoretyczna i praktyczna znajomość systemów podnoszenia jakości i produktywności Lean Manufacturing, WCM, TPM, SixSigma, itp. oraz ich praktycznego wdrażania;
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu statystyki i technologii informatycznych;
  • zdolności interpersonalne umożliwiające bycie wzorem do naśladowania nastawienia na ciągłe doskonalenie, napędzane silnym zaangażowaniem i dążeniem do celu;
  • umiejętność priorytetyzacji zadań oraz terminowość ich realizacji;
  • umiejętność analizowania i wyciągania wniosków z realizowanych projektów i zadań;

Twój zakres obowiązków:

  • Inicjowanie zmian w zakresie poprawy procesów, jakości oraz zwiększenia wydajności operacyjnej;
  • Tworzenie kultury ciągłego doskonalenia;
  • Koordynowanie działań związanych z poprawą jakości i produktywności;
  • Przywództwo, coaching i szkolenie odpowiednie dla lokalnych zespołów Ciągłego Doskonalenia;
  • Inicjowanie i rekomendowanie zmian zgodnie z wytycznymi i zaleceniami poaudytowymi;
  • Terminowe wdrażanie inicjatyw podnoszących efektywność poprzez zastosowanie różnych narzędzi doskonałości operacyjne;
  • Opracowywanie, monitorowanie i ocenę kluczowych wskaźników efektywności w ramach zarządzania wydajnością/efektywnością;
  • Wspieranie liderów biznesowych w tworzeniu uzasadnienia dla ich projektów z zakresu ciągłego doskonalenia;
  • Kierowanie pracą zespołów poprawy produktywności w ramach zdefiniowanych i zatwierdzonych projektów.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 64949838
  • Data wyróżnienia: 05.08.2022
  • Data wprowadzenia: 05.08.2022
  • Aktualizacja: 03.09.2022