Ekspresowy Dostawca - Nowy Model Współpracy - sam wybieraj grafik! :)

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
4 800
Wynagrodzenie brutto (do)
7 000
Rodzaj umowy
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kierowcy,
Usługi kurierskie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 15 dni temu


Masz pozytywne nastawienie do ludzi, cechujesz się wysoką komunikatywnością, masz swój pojazd i lubisz poruszać się po mieście? To znaczy, że masz zadatki na idealnego Ekspresowego Dostawcę Let’s Deliver :)


Jeżeli szukasz dodatkowego zarobku, przy czym zależy Ci na idealnym balansie elastyczności i pewności przychodu - mamy teraz dla Ciebie idealną ofertę.

Pracuj ile chcesz i kiedy chcesz!
Ciesz się swobodą współpracy. Współpracując z nami samodzielnie będziesz wybierać zmiany na których chcesz pracować, więc to od Ciebie zależy ile i które dni w miesiącu przeznaczysz na pracę. 

Wybieraj rodzaj i długość zmian pod siebie. 
Sam zdecyduj, jaki rodzaj zmiany odpowiada Ci danego dnia najbardziej. Masz do wyboru szereg możliwości i możesz z nich dowolnie budować swój grafik. W naszym Systemie znajdziesz zmiany krótkie i długie, zaczynające się przed południem i pod wieczór. Znajdziesz zmiany w terenie, jak i dodatkowo płatne dyżury.
Z pewnością dopasujesz pracę do swoich codziennych planów, potrzeb i możliwości.

Zarabiaj cały czas podczas swojej aktywności w aplikacji!
W czasie pracy masz gwarantowaną stawkę godzinową + dodatek za km i premie za efektywność. Bez względu na to, czy czekasz na zlecenie, czy jedziesz po odbiór, czy właśnie coś dostarczasz. Zarabiasz cały czas.

Sam wybierz pojazd dla siebie
Sam zdecyduj, czy danego dnia chcesz poruszać się samochodem, czy rowerem. A może dzisiaj skuter?

Otrzymuj wynagrodzenie w wybranych przez Ciebie cyklach
Po pierwszym rozliczeniu, możesz wybrać, czy chcesz przelewy otrzymywać co tydzień, co dwa, czy raz w miesiącu. 

Jako Ekspresowy Dostawca odbierasz i dostarczasz różne małe przesyłki od Partnerów Biznesowych LD na terenie miasta. Przesyłki są zawsze gotowe do odbioru. Nie musisz ich kompletować w sklepie, czy składać samodzielnie zamówienia. Używasz wygodnej aplikacji, która wskaże Ci co i skąd odebrać i gdzie dostarczyć. Dodatkowo zawsze możesz liczyć na wsparcie Centrum Operacyjnego Let’s Deliver, które pomoże Ci rozwiązać każdą napotkaną trudność.

 
Informacje o firmie
Let's Deliver sp. z o. o. to firma specjalizująca się w dostawach same-day, której można powierzyć całą logistykę dostaw swoich produktów do lokalnych Klientów. Dostarczamy m.in. ciepłe posiłki, zakupy spożywcze, catering, dokumenty, odzież, diety pudełkowe, kwiaty, wyroby cukiernicze, małe AGD i RTV, części samochodowe oraz inne małe paczki.
Nasza sieć Ekspresowych Dostawców od 2014 roku obsługuje kilkuset klientów biznesowych na terenie kilku miast w kraju, przy użyciu nowoczesnego autorskiego systemu online i przy wsparciu doświadczonego zespołu Centrum Wsparcia Operacyjnego.

Marzymy o innowacyjnym świecie, w którym każdy produkt kupiony przez Internet lub zamówiony telefonicznie jest dostarczony do klienta w ciągu 1 godziny.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64385434
  • Data wyróżnienia: 20 lipca 2021
  • Data wprowadzenia: 20 lipca 2021
  • Aktualizacja: 20 lipca 2021
  • Wyświetleń: 175
  • Wyświetleń na liście: 2 924