Elektroautomatyk

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z radością będziesz otwierać, by przekroczyć próg tego najważniejszego dla ciebie miejsca. OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI, podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy kandydatów do Centrali Firmy w Bolszewie, na stanowisko
Miejsce pracy: Bolszewo (pow. wejherowski)

Opis stanowiska:
  • przeprowadzanie napraw maszyn i urządzeń
  • przeprowadzanie modernizacji linii produkcyjnych/maszyn w zakresie automatyki i sterowania
  • prace konserwacyjne instalacji, maszyn, urządzeń na terenie zakładu
  • wykonywanie prac dodatkowych, związanych z utrzymaniem ruchu
  • obsługa infrastruktury technicznej
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe, minimum średnie
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania i naprawy maszyn produkcyjnych
  • znajomość sterowników PLC, falowników, serwonapędów
  • doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu
  • dyspozycyjność - praca w systemie 3-zmianowym
  • uprawnienia SEP do 1 kV G1 i G2
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywanie pracy
Oferujemy:
  • umowę o pracę i świadczenia socjalne
  • finansowe premie za pomysły usprawniające pracę
  • atrakcyjne cenowo pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe
  • podnoszenie kwalifikacji
  • pracę w firmie, która inwestuje w innowacje
  • rabat na nasze produkty
  • dofinansowanie do wypoczynku

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 61865615
  • Data wyróżnienia: 26 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 12 września 2018
  • Aktualizacja: 26 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 1 212
  • Wyświetleń na liście: 89 426