Elektromechanik / Elektroenergetyk

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / serwis / usługi,
Elektronika / elektryka,
Automatyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 26 dni temu | Nr ref: 15/GDA/PO/2020

TWOJE ZADANIA
  • montaż szaf sterowniczych i systemów sterowania
  • realizacje procesów napraw i przeglądów zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej oraz wymaganiami technologicznymi
  • montowanie układów sterowania, regulacji i zabezpieczeń maszyn, urządzeń elektrycznych i mechanicznych
  • udział w montażach na terenie siedziby firmy i na wyjazdach
  • utrzymanie zdolności technicznej infrastruktury firmy
NASZE OCZEKIWANIA
  • wykształcenie średnie (preferowane techniczne)
  • umiejętność korzystania ze schematów elektrycznych, rysunków technicznych
  • umiejętność składania rozdzielnic elektrycznych i układów automatyki
  • uprawnienia elektryczne powyżej 1kV, G1 pkt. 2,3,7,9,10, G2 pkt.1,2,5,6,10
  • doświadczenie zawodowe przy naprawie maszyn – w tym remonty silników elektrycznych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 - 2 lata
  • mile widziana umiejętność obsługi systemów BMS
  • dużą zaletą będzie znajomość procedur ATEX
  • uprawnienia SEP powyżej 1kV
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kat B
CO OFERUJEMY?
  • umowę o pracę
  • motywujący system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bardzo dobre warunki socjalne, w tym m.in.: program MultiSport, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny TU Zdrowie, pakiet świadczeń z ZFŚS, bezpłatne zajęcia z trenerem personalnym w Centrali firmy, bezpłatny kurs jęz. angielskiego

Przesłanie aplikacji o pracę wraz z załącznikami jest jednoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych przez okres 3 miesięcy licząc od dnia zakończenia aktualnej rekrutacji. Jeśli chce Pani/Pan brać udział w przyszłych rekrutacjach, do aplikacji proszę dołączyć klauzulę o następującej treści: "Działając na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 6 miesięcy licząc od zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję (tj. łącznie do 9 miesięcy)."
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63846514
  • Data wyróżnienia: 4 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 23 października 2020
  • Aktualizacja: 27 października 2020
  • Wyświetleń: 1 067
  • Wyświetleń na liście: 58 035