Aktualizacja: 8 dni temu

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z radością będziesz otwierać, by przekroczyć próg tego najważniejszego dla ciebie miejsca. OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI, podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy kandydatów do Centrali Firmy w Bolszewie, na stanowisko
Elektromechanik
Miejsce pracy: Bolszewo (pow. wejherowski)

Opis stanowiska:
  • Naprawa maszyn i urządzeń
  • Prace naprawcze na hali produkcyjnej, w warsztacie bądź w innej lokalizacji na terenie zakładu
  • Prace konserwacyjne instalacji, maszyn, urządzeń na terenie zakładu
  • Przeprowadzanie konserwacji maszyn produkcyjnych i warsztatowych zgodnie z instrukcją konserwacji.
  • Obsługa infrastruktury technicznej (urządzenia i sieci: elektryczna, CO, CW, sprężone powietrze, systemy wentylacji i odciągu trocin)
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i naprawy prostych maszyn produkcyjnych
  • Uprawnienia SEP
  • Dyspozycyjność - praca w systemie 3-zmianowym
  • Sumienność i zaangażowanie przy wykonywaniu pracy
Oferujemy:
  • Umowę o pracę i świadczenia socjalne
  • Finansowe premie za pomysły usprawniające pracę
  • Atrakcyjne cenowo pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe
  • Podnoszenie kwalifikacji
  • Pracę w firmie, która inwestuje w innowacje
  • Rabat na nasze produkty
  • Dofinansowanie do wypoczynku

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 31 minut temu
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Adres
Bolszewo
Szkolna 54
Wymiar pracy
Cały etat
Ważne jeszcze 7 dni (do 23.12.2018)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Zobacz dane kontaktowe
PORTA KMI Poland
Miasto
Bolszewo
Ulica i nr
Szkolna 54
Telefon
58... Wyświetl numer
NIP
585-00-06-204

Profil pracodawcy

Porta KMI Poland jest liderem na rynku stolarki drzwiowej. Produkujemy drzwi w okleinach drewnianych, drewnopochodnych oraz drzwi stalowe. W czterech fabrykach w Polsce zatrudniamy ok. 1800 osób, w tym ok. 1500 osób...

Zobacz profil employer_photo
  • Numer ogłoszenia: 61865577
  • Data wyróżnienia: 7 grudnia 2018
  • Data wprowadzenia: 12 września 2018
  • Wyświetleń: 663
  • Wyświetleń na liście: 386 024
Zadzwoń SMS