Konserwator maszyn / Elektryk

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / elektryka,
Utrzymanie ruchu,
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 16 dni temu | Nr ref: EUM/01/21

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK
Miejsce pracy: Gdynia
EUM/01/21

Zadania:
  • wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym,
  • diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych,
  • konserwacja, naprawa i modernizacja maszyn i urządzeń,
  • praca w systemie 3-zmianowym.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne - kierunkowe (automatyka, elektryka, elektronika),
  • doświadczenie w dziale Utrzymaniu Ruchu,
  • aktualna Pracownicza Książeczka Zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.
Oferujemy:
  • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę),
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji,
  • rozbudowany system premii oraz dodatków,
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość przystąpienia do programu sportowego,
  • nabycie doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.
W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym EUM/01/21 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym   ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.
  • Numer ogłoszenia: 64051037
  • Data wyróżnienia: 12 stycznia 2021
  • Data wprowadzenia: 12 stycznia 2021
  • Aktualizacja: 12 stycznia 2021
  • Wyświetleń: 149
  • Wyświetleń na liście: 4 688