Elektromonter - Gdańsk Matarnia

Aktualizacja: 11 dni temu

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy jako elektromonter lub elektrotchnik, umiesz czytać schematy elektroniczne i elektryczne. Zaaplikuj bo szukamy własnie Ciebie!
Nasz klient to firma z przeszło 100 letnią historią i pracodawca znajdujący się wśród pierwszych stu najbardziej etycznych firm na świecie! To wiodący globalny dostawca rozwiązań dla przemysłu w zakresie techniki napędowej, sterowania i oprogramowania.

oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności wiedzy i doświadczenia,
  • praca tylko na jedną zmianę od 6:30 do 14:30 od poniedziałku do piątku,
  • dogodny dojazd, zakład znajduję się przy stacji PKM,
  • możliwość pracy w globalnej firmie, która jest liderem w swojej działalności i o trzymała laur Diament Forbes'a 2018,
  • możliwość pracy z w kreatywnym zespole,
  • bonusy roczne,
  • system kafeteryjny,
  • dofinansowanie posiłków,
  • opiekę medyczną i wiele innych benefitów.
zadania
  • montaż i łączenie rozdzielnic i skrzynek elektrycznych, pulpitów kontrolno - sterowniczych, zgodnie z dokumentacją techniczną, schematami elektrycznymi oraz rysunkami gabarytowymi i zestawieniem materiałowym,
  • montaż mechaniczny rozdzielnic,
  • montaż urządzeń, szyn i materiałów pomocniczych zgodnie ze schematami
  • wykonywanie połaczeń sterowniczych i wysokoprądowych
  • weryfikacja i poprawa błędów w dokumentacji.
oczekujemy
  • uprawnienia SEP,
  • doświadczenie na stanowisku elektromontera min 1 rok,
  • wiedza zawodowa i techniczna,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • zorientowanie na wyniki,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego,

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 6 dni temu
Aktualizacja: 2 dni temu
Pośrednictwo / agencja pracy
Adres
Gdańsk Kokoszki
Budowlanych 64A
Wymiar pracy
Cały etat
Ważne jeszcze 3 dni (do 29.05.2019)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Inżynieria / Technologie,
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
697400 Zadzwoń
Miasto
Gdynia
Ulica i nr
Stefana Batorego 28-32
g...@rands... Wyświetl e-mail
NIP
522-24-50-829
www
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Hej, w Randstad mamy dla Ciebie pracę. Pomożemy Ci znaleźć taką, która odpowie na Twoje potrzeby i sprawi, że będziesz mógł realizować swoje pasje. Jesteśmy tu właśnie po to, by wspierać Cię w Twoim życiu zawodowym i dzielić się...

Zobacz profil employer_photo
  • Numer ogłoszenia: 62435912
  • Data wyróżnienia: 15 maja 2019
  • Data wprowadzenia: 8 kwietnia 2019
  • Aktualizacja: 15 maja 2019
  • Wyświetleń: 468
  • Wyświetleń na liście: 23 449
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS