Elektromonter Instalacji Elektrycznej Przemysłowej

Branża / kategoria
Produkcja / Przemysł,
Naprawa / Serwis / Usługi

Aktualizacja: 25 dni temu

Wymagania:

Główne zadania:

  • usuwanie przyczyn awarii, diagnozowanie usterek w obwodach sterowania i zasilania
  • wykonywanie przeglądów technicznych, prac konserwacyjno-remontowych, montaż nowych instalacji elektrycznych oraz oświetleniowych
  • instalowanie oraz uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych, wykonywanie prób po montażu i naprawie instalacji, oraz dokonywanie oceny ich stanu technicznego
  • realizacja harmonogramów remontowych

Obowiązki:

Wymagania:

  • wykształcenie preferowane średnie o profilu elektrycznym / elektroenergetycznym
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • wysokie zdolności manualne, łączeniowe
  • aktualne uprawnienia elektryczne (grupa I) SEP E do 1 kV, powyżej 1kV (mile widziane)
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m
  • umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań
  • dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą pracę w dużej, stabilnej firmie
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • atrakcyjny pakiet medyczny

Nr. ref.: HR/01/11/2019
Ogłoszenie podstawowe
Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych "FOSFORY" Sp. z o.o.
Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 66 dni (do 13.02.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 63024740
  • Data wyróżnienia: 13 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 13 listopada 2019
  • Aktualizacja: 8 grudnia 2019
  • Wyświetleń: 151
  • Wyświetleń na liście: 2 907
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku