Elektromonter / Elektryk (prefabrykacja)

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (do)
6200
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Pracownicy produkcji,
Przemysł
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: OME/06/23

Biuro Rekrutacji Searchers, w imieniu przedsiębiorstwa - firmy produkcyjnej oferującej bardzo dobre warunki zatrudnienia, poszukujemy pracowników na stanowisko;

ELEKTROMONTER (praca na produkcji przy prefabrykacji rozdzielnic)
Lokalizacja Gdynia Dąbrowa
4 000 - 4 500 na rękę podstawy / miesiąc + dla chętnych możliwość wypracowania dużej liczby nadgodzin.

Zadania na stanowisku:
  • prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych wraz z testowaniem,
  • rozprowadzanie okablowania w urządzeniach przemysłowych,
  • czynności przygotowujące (przed montażem).
Oczekiwania:
  • doświadczenie preferowane przy prefabrykacji rozdzielnic, ewentualnie związane z montażem elektryki, elektrotechniki, itp.,
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, typu: wkrętarka, szlifierka kątowa,
  • dbałość o detale, czystość na stanowisku.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na lata, bezpośrednio z firmą produkcyjną,
  • pracę na jedną zmianę w godzinach 7:00-15:00,
  • dobre finanse; 4 000 do 4 500 na rękę podstawy + możliwość wyrabiania dużej liczby nadgodzin (dla chętnych),
  • extra bonusy finansowe na Święta,
  • docelowo możliwość wyjazdów (delegacje dla chętnych) na montaż do USA i w inne rejony świata,
  • bardzo dobre, spokojne środowisko pracy,
  • udział w porządnych szkoleniach technicznych.
Zapraszamy:
  • do przesyłania CV na adres e-mail [ukryte] , w tytule wiadomości koniecznie wpisując nr ref. OME/06/23.
W treści CV prosimy dopisać;
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym nr OME/06/23 prowadzonym przez  SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk, w tym na udostępnienie w/w danych potencjalnemu pracodawcy.

Skontaktujemy się z  wybranymi Kandydatami. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 27979.

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATA
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwanym dalej: Rozporządzenie lub RODO informuję, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk. Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych może Pani/Pan uzyskać kontaktując się z Administratorem w następujący sposób: a) listownie na adres: ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk b) drogą e-mailową: [ukryte] c) telefonicznie, www.searchers.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym nr OME/06/23 prowadzonym przez SEARCHERS z siedzibą w Gdańsku, ul. Siennicka 25/9 80-758 Gdańsk, w tym na udostępnienie w/w danych potencjalnemu pracodawcy.

Aktualizacja: 07.06.2023