Elektromonter Prowadzący - projekty zagraniczne

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Energetyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 4 miesiące temu

Elektromonter Prowadzący - projekty zagraniczne:

Szukasz pracy w swoim zawodzie? Jesteś Elektromonterem Prowadzącym - to dobrze
się składa. Firma „AN-ELEC” w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy w Holandii, Szwecji i w Niemczech.

Obowiązki:
  • Prowadzenie projektu,
  • Koordynacja pracy grupy elektryków/ślusarzy,
  • Sporządzanie raportów wewnętrznych na potrzeby projektu.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy Elektromontera Prowadzącego i zarządzaniu Pracownikami,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację – zostanie zweryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej,
  • Umiejętność utrzymywania relacji z klientem,
  • Bardzo dobra znajomość rys. technicznych,
  • Certyfikat VCA – mile widziany.
Oferujemy:
  • Stabilną pracę za granicą,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 70,00 zł brutto za 1h pracy,
  • Możliwość wyrobienia certyfikatu VCA, który upoważnia do pracy w Holandii przez okres 10 lat,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Bezpłatne przejazdy z Polski za granicę,
  • Bezpłatny transport do pracy,
  • Stałość i bezpieczeństwo zatrudnienia,
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Ubezpieczenie,
  • Indywidualne warunki zatrudnienia: Praca w oparciu o umowę zlecenie
    z możliwością przejścia na umowę o pracę.

Aplikując do firmy „AN-ELEC” Sp. z o.o. otrzymasz potwierdzenie otrzymania CV, żebyś nie musiał martwić się, czy na pewno dotarło. Informujemy, że w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeśli nie możesz przybyć na spotkanie w wyznaczonym terminie skontaktuj się z nami
w celu zmiany terminu. Na każdym etapie rekrutacji będziesz informowany o statusie twojej aplikacji, niezależnie od wyniku. Zależy nam na przejrzystej i obustronnej komunikacji.

Zapraszamy do aplikowania: https://an-elec.pl/praca/elektromonter-prowadzacy-projekty-zagraniczne .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 62597887
  • Data wyróżnienia: 22 czerwca 2020
  • Data wprowadzenia: 7 czerwca 2019
  • Aktualizacja: 29 lipca 2020
  • Wyświetleń: 3 447
  • Wyświetleń na liście: 188 619