Elektromonter sieci i urządzeń energetycznych

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Przemysł stoczniowy / Offshore
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 5 dni temu

PGZ Stocznia Wojenna jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej,
jednego z największych koncernów zbrojeniowych w Europie.
Swoją działalność operacyjną rozpoczęła 3 stycznia 2018, po przejęciu Stoczni Marynarki Wojennej,
pierwszej polskiej stoczni powstałej w 1922 roku.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Oczekiwania:
  • wykształcenie zawodowe, techniczne (elektryczne)
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe – mile widziane
  • uprawnienia SEP do 1 kv (E1)
  • uprawnienia do obsługi wózka elektrycznego i widłowego
  • uprawnienia poddźwigowego (hakowego)
  • uprawnienia wysokościowe
  • uprawnienia SEP (dozorowe)  - mile widziane
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • umiejętność czytania schematów i dokumentacji elektrycznej (NN)
  • obsługa elektronarzędzi narzędzi: szlifierek, wiertarek, innych.

Zadania :
  • podłączanie jednostek (statków, okrętów) do zasilania elektrycznego
  • przygotowywanie pomieszczeń na jednostkach na potrzeby prac remontowych - montaż i demontaż sprzętu elektrycznego wykorzystywanego przez produkcję (wentylatorów, oświetlenia technologicznego, zestawów spawalniczych, rozdzielni przyłączeniowych, innych).
  • nadzór nad sprawnością sprzętu elektrycznego wykorzystywanego przez produkcję oraz serwisowanie go.
  • usuwanie bieżących awarii.

Oferujemy:
  • równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • świadczenia socjalne z ZFŚS („wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do kart MultiSport, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników i inne)
  • możliwość wniesienia energii, nowych pomysłów i zaangażowania
Jeśli chciałbyś / chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do przesłania swojego CV przez przycisk „Aplikuj”

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 6 dni temu
Aktualizacja: 7 dni temu
Aktualizacja: 12 dni temu
Aktualizacja: 13 dni temu
j...@pgzsw.pl Wyświetl e-mail
PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o.
Adres
Gdynia
Śmidowicza 48
Ważne jeszcze 8 dni (do 24.09.2019)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
NIP
7962975487
pgzsw.com.pl
  • Numer ogłoszenia: 61780330
  • Data wyróżnienia: 11 września 2019
  • Data wprowadzenia: 13 sierpnia 2018
  • Aktualizacja: 29 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 561
  • Wyświetleń na liście: 37 275
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku