Elektryk, automatyk układów automatyki wentylacji

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 7500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy instalatora do pracy przy układach automatyki wentylacji.

Zakres obowiązków :
- Montaż układów automatyki wentylacji.
- Budowanie tras kablowych.
- Prefabrykacja szaf sterowniczych.
- Wykonywanie przeglądów i diagnostyki układów sterowania.

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne w kierunku: elektryka, automatyka, chłodnictwo lub pokrewne.
- Mile widziane doświadczenie w branży wentylacji, chłodnictwa lub klimatyzacji.
- Umiejętność czytania rysunków elektrycznych.
- Uprawnienia SEP 1kV.
- Praca ma wysokościach.
- Prawo jazdy kat. B.
- Wyjazdy ok 3 dni w miesiącu.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.

Informacje o firmie

JJ Automatyka jest autoryzowanym dystrybutorem sterowników firmy Eliwell oraz współpracuje z największym producentem central wentylacyjnych w Polsce. Projektujemy i wykonujemy sterowanie do nietypowych układów wentylacji.

Aktualizacja: 18.10.2023