Elektryk- Kierownik projektu ds. elektrycznych

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Kierownik,
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: CIE/06/2022

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy współpracowników na stanowisko:
Elektryk- Kierownik projektu ds. elektrycznych - Inżynier Elektryk (z możliwością przyuczenia)

Nr ref: CIE/06/2022

Wymagania:
· doświadczenie w branży- preferowane,
· wykształcenie wyższe,
· znajomość języka angielskiego,
· znajomość dokumentacji i obsługi programów do jej przeglądu,
· dyspozycyjność i elastyczność,
· znajomość przepisów,
· komunikatywność, rzetelność,
· chęć długoletniej współpracy oraz rozwoju

Zakres obowiązków:
· podejmowanie ustaleń i koordynacja spraw elektrycznych z armatorami, biurem projektowym, towarzystwem klasyfikacyjnym,
· zamawianie materiałów i urządzeń,
· nadzór nad realizacją zamówień w tym kilkudniowe sporadyczne wyjazdy zagranice ( w zależności od projektu),
· kontrola montażu i uruchomienia urządzeń,
· udział w próbach (w tym próbach morskich),
· koordynowanie dokumentacji technicznej oraz roboczej,

Oferujemy:
· uczciwe wynagrodzenie z perspektywą rozwoju,
· perspektywę pracy na wiele lat,
· interesujące wyzwania zawodowe,
· możliwość ubezpieczenia zbiorowego,
· dogodną lokalizację zakładu,
  • Uczestnictwo w budowie najbardziej spektakularnych statków jakie są budowane na świecie,

Opis dodatkowy:
· początkowo praca jako pomoc Głównego Kierownika Projektu ds. Elektrycznych, po wdrożeniu stanowisko samodzielne,
· praca dająca dużą satysfakcję i duże perspektywy rozwoju.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o kontakt telefoniczny z biurem przyjęć pod numerem telefonu:

(58 ) 778 - 67 - 52 Biuro Przyjęć

  Aplikacje można wysyłać na adres mail: r...@crist... Wyświetl e-mail w tytule wpisując numer referencyjny CIE/06/2022. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Kontakt telefoniczny pod numerem:
58 778 - 67 - 52     Biuro Przyjęć

                                         Więcej informacji o firmie:
                                              www.crist.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Jeśli chcesz abyśmy mogli brać pod uwagę Twoją kandydaturę w kolejnych procesach rekrutacyjnych, do dokumentów aplikacyjnych dodaj również:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych i innych danych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez spółkę Crist S.A. z siedzibą w Gdyni oraz spółek powiązanych w celu realizacji aktualnych procesów rekrutacji w tych spółkach, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy oraz Rozporządzenia RODO oraz dla przyszłych procesów rekrutacji w tych spółkach na podobne stanowiska.
zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 7 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 23 dni temu
Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Aktualizacja: 2 miesiące temu

Crist S.A.

(58) 778-67-52
rekrutacja@crist.com.pl
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdynia
Czechosłowacka 3
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 35 dni (do 16.09.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64878159
  • Data wyróżnienia: 30.06.2022
  • Data wprowadzenia: 15.06.2022
  • Aktualizacja: 17.06.2022
Zadzwoń rekrutacja@crist.com.pl