Elektryk (Automatyk) w Dziale Utrzymania Ruchu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Mechanika,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: DUR/06/03/2024

Opis stanowiska:
  • Utrzymanie ruchu linii produkcyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn i urządzeń
  • Lokalizacja i diagnozowanie usterek
  • Usuwanie awarii elektrycznych/mechanicznych
  • Wykonywanie bieżących napraw i remontów maszyn produkcyjnych
  • Wykonywanie prac prewencyjnych, w tym przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń - zgodnie z harmonogramem
  • Montaż i uruchamianie instalacji, maszyn oraz urządzeń
  • Udział w modernizacji i optymalizacji parku maszynowego
  • Raportowanie wykonania prac do przełożonego

Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe (elektryka, elektromechanika, automatyka przemysłowa)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, oraz znajomość schematów elektrycznych
  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymaniu ruchu w firmie produkcyjnej mile widziana
  • Zdolność do pracy na wysokości (do 10m)
  • Dociekliwość, umiejętności analityczne w zakresie wykonywanych zadań
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera i MS Office (Excel)
  • Mile widziana umiejętność naprawy/diagnostyki elektroniki
  • Uprawnienia SEP do 1kV jako dodatkowy atut
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean mile widziana

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku – lider na rynku bakalii
  • Interesującą, rozwijającą pracę w doświadczonym, pomocnym i otwartym zespole
  • Transparentny system wynagradzania: podstawa + konkretny system premiowy – Pracownik ma realny wpływ na swoje wynagrodzenie
  • Szkolenia zawodowe, uprawnienia finansowane lub dofinansowane przez pracodawcę
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna po okresie próbnym, karta Multisport, dofinansowanie szkoleń, pakiet socjalny, w tym świadczenia finansowe, świadczenia dla dzieci, pożyczki na preferencyjnych warunkach, zapomogi w trudnych sytuacjach życiowych, spotkania integracyjne i inne), atrakcyjne zniżki na produkty firmowe - bakalie
  • Możliwość wykorzystania i doskonalenia swoich umiejętności zawodowych
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i wdrażania innowacji oraz innych rozwiązań usprawniających
  • Praca 3-zmianowa.

Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Atlanta Poland S.A., ul. Załogowa 17, 80-557 Gdańsk Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Informacje o firmie

Atlanta Poland S.A. #zmiłościdobakalii powstała w 1990r., od 2005r. jest notowana na Warszawskiej GPW.
Dzięki doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu naszych Pracowników, z dumą oferujemy produkty Bakal tworzone z surowców najwyższej jakości. Jesteśmy liderem w dostawie bakalii dla wiodących producentów żywności i sieci handlowych w Polsce pod ich markami własnymi oraz czołowym importerem bakalii z całego świata.
Posiadamy dwa zakłady wyposażone w nowoczesne linie produkcyjne. Starannie kontrolujemy procesy, aby zapewnić wysoką jakość, walory smakowe i zdrowotne naszych produktów, a ich gwarancją są systemy ISO 9001, HACCP i BRC, akredytowane przez Lloyd’s Register Quality Assurance.
Jako firma z tradycją, ukierunkowana na zrównoważony rozwój, cenimy różnorodność i transfer wiedzy. Partnerstwo, szacunek, współpraca, bezpieczne warunki pracy, dbałość o stały rozwój naszych Pracowników i środowisko naturalne – to nasze zasady jako uczestnika globalnego biznesu i odpowiedzialnego działacza społecznego.

Aktualizacja: 06.03.2024