Elektryk / Monter instalacji elektrycznych

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Galeon Yachts jest producentem jachtów luksusowych z ponad 40 letnim doświadczeniem i z sukcesami na arenie międzynarodowej. Nasz wkład w rozwój przemysłu jachtowego jest doceniany na całym świecie - dzięki temu corocznie produkujemy ponad 200 jachtów, które trafiają do klientów w 36 krajach. W ten sposób spełniamy marzenia naszych nabywców o spędzaniu wolnego czasu na akwenach morskich i jeziorach. Obecnie zatrudniamy ponad 1550 osób w obszarze administracji i produkcji.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz zwiększeniem produkcji ZAPRASZAMY NA POKŁAD fachowców na stanowiska:

ELEKTRYK / MONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
Miejsce pracy: Straszyn, ul. Starogardzka 22; Wiślinka, ul. Fosfogipsowa 2

Główne zadania na stanowisku
  • montaż instalacji elektrycznych
  • instalacja elektroniki użytkowej i narzędzi nawigacyjnych
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
Oczekiwania wobec kandydata:
  • wykształcenie zawodowe kierunkowe
  • doświadczenie min. 3-letnie w zawodzie
  • samodzielność
  • dbanie o jakość produktu
Oferujemy:
  • autobus pracowniczy na 4 trasach: Malbork-Wiślinka, Tczew-Wiślinka, Starogard Gdański-Straszyn, Malbork-Tczew-Straszyn  – nie musisz martwić się o dojazd
  • pracę w systemie 1-zmianowym –  co zapewni Tobie możliwość godzenia obowiązków służbowych z prywatnymi
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Pierwszą umowę podpisujemy na okres 3 miesięcy. Następnie, jeżeli po tym czasie obie strony będą zadowolone, zaproponujemy kolejną umowę
  • wynagrodzenie uzgadniamy podczas rozmowy rekrutacyjnej, a także gwarantujemy wzrost wynagrodzeń oraz comiesięczny system premiowy
  • program poleceń pracowniczych – zarekomenduj znajomego i zyskaj nagrodę
  • opiekę medyczną dla każdego w atrakcyjnej cenie. Za dopłatą, możesz włączyć do pakietu medycznego najbliższą rodzinę lub partnera
  • możesz też przystąpić do ubezpieczenia od nieprzewidzianych zdarzeń
  • karty MULTISPORT, których koszt dzielony jest pomiędzy pracodawcę oraz Ciebie
  • dołączysz do gotowego do współpracy zespołu i razem z nami będziesz tworzyć dobrą atmosferę
  • otrzymasz możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego
  • firmowy parking dla samochodów, rowerów oraz motocykli – może być spokojna/y, że znajdzie się miejsce dla Twojego pojazdu
  • automaty vendingowe na wyciągnięcie ręki
  • decydując się na dołączenie do naszego zespołu, będziesz brać udział w produkcji luksusowych produktów
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

Równocześnie informujemy, że CV bez powyższej klauzuli nie będą uwzględnione w procesie rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Galeon Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Straszynie przy ul. Starogardzkiej 22. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania oraz do wycofania zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w dowolnym momencie. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne: 1.Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Dane przetwarzane są w celu podjęcia kroków przed zawarciem umowy o pracę - na podstawie art. 221§1 Kodeksu Pracy (art.6 ust.1 lit. b, c RODO) lub w przypadku umowy cywilnoprawnej na podstawie art. 6 ust.1 lit b RODO. 2. W zakresie danych dodatkowych (innych niż opisane w art.221§1 Kodeksu Pracy) oraz w przypadku wyrażenia zgody na dalsze rekrutacje - na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust.1 lit a RODO). Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda 4.Dane będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 3 miesięcy lub przez okres 12 miesięcy - jeżeli wyraził Pan/Pani zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach. 5.Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach określonych w RODO. W zakresie, w jakim dane są przetwarzane na podstawie zgody ma Pani/Pan prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Żądanie w sprawie realizacji swoich praw można przesłać na adres kontaktowy: ado@galeon.pl 6.Ma Pani/Pan też prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 7.Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu Pracy jest konieczne do przeprowadzenia rekrutacji, pozostałe dane przetwarzamy za Pani/Pana zgodą.

Aktualizacja: 05.10.2023