Ogłoszenie nieaktualne

Elektryk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Opis stanowiska
-       montaż instalacji elektrycznych,
-        wykonywanie tras kablowych,
-        podłączanie urządzeń
Wymagania
-        wykształcenie zawodowe / techniczne kierunkowe
-        doświadczenie w zawodzie lub na podobnym stanowisku
-        znajomość czytania dokumentacji technicznej
-        obsługa elektronarzędzi
-        techniczne umiejętności montażowe

-        mile widziane uprawnienia UDT (suwnice, podesty ruchome, SEP)
-        sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę

Oferujemy
-         zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
-         możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez doskonalenie i rozwój kompetencji technicznych (połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką)

Aktualizacja: 12.09.2023