Ogłoszenie nieaktualne

Elektryk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Infrastruktura
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne,
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka,
  • Uprawnienia SEP do 1kV,
  • Prawo jazdy kat. B.
Obowiązki:
  • Wykonywanie czynności związanych z naprawą maszyn i urządzeń w zakresie układu elektrycznego, elektronicznego, ogrzewania oraz drobnych prac ślusarskich i mechanicznych,
  • Wykonywanie czynności konserwatora instalacji elektrycznej, urządzeń zabezpieczających i sterujących budynków, warsztatów i wyposażenia,
  • Dbałość o jakość wykonywania robót,
  • Przestrzeganie uwag, zaleceń przełożonych dotyczących wykonywanych robót,
  • Utrzymywanie stanowiska pracy w należytym porządku.
Oferujemy:
  • Pracę w prężnie działającej firmie, ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Umowę o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne i kart sportowych,
  • Zniżki kolejowe,
  • Dodatkowy dzień wolny Święto Kolejarza (25 XI),
  • Eventy i pikniki,
  • Deputat branżowy,
  • Udział w PPK
Informacje o firmie

                Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe sp. z o.o.

Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe sp. z o.o. należąca do Grupy Kapitałowej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., wyróżniająca się 70-letnim doświadczeniem w świadczeniu usług związanych z utrzymaniem, remontami i budową dróg kolejowych a także z naprawami i remontami maszyn do robót torowych.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. W przypadku braku takiej klauzuli w Państwa CV nie będzie ono mogło być rozpatrzone.
Wysyłając swoje CV wraz z klauzulą zgody, zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (dalej: Spółka) Pana/Pani danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia przez Spółkę rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie może Pan/Pani cofnąć swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: iod@ppmt.pl. Podane przez Pana/Panią dane osobowe (według wymogów ogłoszenia) Spółka przetwarza w oparciu o przepisy powszechnie obowiązującego prawa, a ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) Spółka przetwarza na podstawie Pana/Pani dobrowolnej zgody, którą wyraził/ła Pan/Pani wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji. Spółka może przetwarzać Pana/Pani dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez Spółkę rekrutacji. W tym celu Spółka będzie przetwarzać Pana/Pani dane osobowe w oparciu o jej prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraził/ła Pan/Pani zgodę) do innego administratora danych. Ma Pan/Pani także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Spółkę pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych, którego Spółka dokonała na podstawie uprzednio udzielonej przez Pana/Panią zgody. Pana/Pani dane osobowe Spółka przetwarza przez okres trwania procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Spółka nie przekazuje Pana/Pani danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Aktualizacja: 21.03.2023