Elektryk- Praca w Pszczółkach

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: ELK/07/22

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

ELEKTRYK

Obowiązki:
  • Udział w procesie produkcji,
  • realizacja i kontrola podłączeń elektrycznych w produkowanych urządzeniach;
  • kontrola jakości produkowanych urządzeń w zakresie elektrycznym;
  • współpraca z pracownikami w innych gniazdach produkcyjnych.

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie, techniczne
  • Uprawnienie elektryczne SEP do 1kW, inne w zakresie elektrycznym mile widziane
  • poświadczone doświadczenie w pracy w charakterze elektryka, elektromontera, automatyka i pokrewne
  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym i w zespole
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego
  • zamiłowanie do dokładności, porządku
  • dążenie do uczenia się i rozwoju

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet szkoleń na stanowisku pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i jasny system oceny okresowej pracy zw. z uzyskaniem dodatkowych nagród finansowych (zgodnie z Regulaminem Wynagradzania)
  • bardzo dobre warunki pracy (zaplecze socjalne, pakiet dodatkowych świadczeń pracowniczych)
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczenia medycznego Medicover i kart sportowych
  • udział w Pracowniczym Programie Emerytalnym, gdzie Pracodawca odprowadza składkę w wysokości 3,5% wynagrodzenia brutto na indywidualne konto emerytalne Pracownika, bez jego udziału finansowego
W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym ELK/07/22 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.
2. dobrowolnie
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64900917
  • Data wprowadzenia: 02.07.2022