Elektryk/Monter

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt
Branża / kategoria
Energetyka,
Instalacje,
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Jesteśmy firmą z Gdańska zajmującą się kompleksowym montażem instalacji fotowoltaicznych. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Elektryk - Monter instalacji fotowoltaicznych.

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Elektryk /Elektromonter
  • Znajomość branży fotowoltaicznej mile widziana
  • Uprawnienia D + E
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Prawo jazdy kat B
  • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych prac
  • Sprawność fizyczna i dyspozycyjność

Obowiązki:
  • Montaż oraz uruchamianie instalacji PV na dachach (płaskich oraz skośnych)
  • Skręcanie oraz rozmieszczanie konstrukcji
  • Montaż tras kablowych
  • Wykonywanie uziemienia
  • Pomiary elektryczne

Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Dogodną dla pracownika formę zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Szkolenia branżowe i wsparcie kierownika
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
Informacje o firmie
Zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków oraz na gruncie. Tworzymy zespół specjalistów z dużym doświadczeniem w branży elektrycznej i dekarskiej, co stanowi wysoki poziom bezpieczeństwa każdego klienta.

Zapraszamy na naszą stronę: https://tojaenergy.pl/

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64897966
  • Data wyróżnienia: 30.06.2022
  • Data wprowadzenia: 30.06.2022