Aktualizacja: 13 dni temu

Grupa Eventowa - Instytut Edmunda, poszukuje osób na stanowisko samodzielnego Event Managera - eventy firmowe.  Poszukujemy osób wyłącznie doświadczonych,  mających w swoim dorobku realizację własnych eventów. Szukamy osób kreatywnych, z  pomysłami i determinacją przy pozyskiwaniu klienta oraz koordynacji i organizacji własnych eventów firmowych, jak i wydarzeń artystycznych. 

Oferujemy pełne wsparcie przy realizacji projektów, stałe wynagrodzenie + wysoką prowizję od sprzedaży oraz wygodne biuro w centrum Gdyni. Prosimy o przesłanie CV wraz z zdjęciem, oraz informacjami na temat swoich eventowych doświadczeń na adres mailowy:  m...@insty... Wyświetl e-mail

Ps - nie poszukujemy specjalistów od marketingu, recepcjonistek, nauczycieli, kelnerów, kucharzy, wolontariuszy itd, mających w swoim dorobku jakiś kontakt z organizacją wydarzeń kulturowych czy innych. Poszukujemy osób mających doświadczenie oraz kontakty, potrafiących pozyskać klienta. 

Niezbędna jest znajomość j.angielskiego. 
Mile widziane prawo jazdy kat B.
Informacje o firmie
Jesteśmy doświadczoną i renomowaną firmą, zajmującą się od ponad 20 lat, organizacją i realizacją eventów firmowych, koncertów, projektów teatralnych jak i wszelkich projektów artystycznych. Więcej o nas tu: www.instytutedmunda.pl 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.
Ogłoszenie premium
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Adres
Gdynia Śródmieście
Skwer Kościuszki 
Wymiar pracy
Część etatu
Ważne jeszcze 3 dni (do 24.11.2018)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kultura / Sztuka / Rozrywka,
Nauka / Edukacja / Szkolenia
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie
Zobacz dane kontaktowe
Instytut Edmunda - Grupa Eventowa
E-mail
b...@insty... Wyświetl e-mail
NIP
585 144 63 88
  • Numer ogłoszenia: 62031405
  • Data wyróżnienia: 8 listopada 2018
  • Data wprowadzenia: 8 listopada 2018
  • Aktualizacja: 9 listopada 2018
  • Wyświetleń: 1 242
  • Wyświetleń na liście: 208 915
zgłoś do moderatora
zgłoś do moderatora