Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 5 miesięcy temu

Grupa Eventowa - Instytut Edmunda, poszukuje osób na stanowisko samodzielnego Event Managera - eventy firmowe.  Poszukujemy osób wyłącznie doświadczonych,  mających w swoim dorobku realizację własnych eventów. Szukamy osób kreatywnych, z  pomysłami i determinacją przy pozyskiwaniu klienta oraz koordynacji i organizacji własnych eventów firmowych, jak i wydarzeń artystycznych. 

Oferujemy pełne wsparcie przy realizacji projektów, stałe wynagrodzenie + wysoką prowizję od sprzedaży oraz wygodne biuro w centrum Gdyni. Prosimy o przesłanie CV wraz z zdjęciem, oraz informacjami na temat swoich eventowych doświadczeń na adres mailowy:  m...@insty... Wyświetl e-mail

Ps - nie poszukujemy specjalistów od marketingu, recepcjonistek, nauczycieli, kelnerów, kucharzy, wolontariuszy itd, mających w swoim dorobku jakiś kontakt z organizacją wydarzeń kulturowych czy innych. Poszukujemy osób mających doświadczenie oraz kontakty, potrafiących pozyskać klienta. 

Niezbędna jest znajomość j.angielskiego. 
Mile widziane prawo jazdy kat B.
Informacje o firmie
Jesteśmy doświadczoną i renomowaną firmą, zajmującą się od ponad 20 lat, organizacją i realizacją eventów firmowych, koncertów, projektów teatralnych jak i wszelkich projektów artystycznych. Więcej o nas tu: www.instytutedmunda.pl 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.
zobacz klauzule
Adres
Gdynia Śródmieście
Skwer Kościuszki 
Wymiar pracy
Część etatu
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kultura / Sztuka / Rozrywka,
Nauka / Edukacja / Szkolenia
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie
  • Numer ogłoszenia: 62031405
  • Data wyróżnienia: 8 listopada 2018
  • Data wprowadzenia: 8 listopada 2018
  • Aktualizacja: 9 listopada 2018
  • Wyświetleń: 1 389
  • Wyświetleń na liście: 210 273
zgłoś do moderatora
zgłoś do moderatora