Ogłoszenie nieaktualne

Export Manager

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków
  • wykonywanie obowiązków Export Managera
Wymagania
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego
  • umiejętności interpersonalne (wysoka komunikacja, optymizm, samodzielność)
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów branży B2B (preferowane), doświadczenie w pracy opartej na budowie relacji z dystrybutorami
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego (możliwość sprawnej komunikacji z klientami z regionu np. Ukraina, Gruzja, Kazachstan, Armenia)
Pracodawca oferuje
  • sensowny i dobrze zorganizowany model pracy wykorzystujący potencjał, wiedzę i ambicje kandydata
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobrą atmosferę pracy w młodym, ambitnym i wspierającym zespole, międzynarodowe środowisko pracy

  • motywujące wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę oraz dodatkowy system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy + pakiet szkoleń
  • dobrze skomunikowane biuro w centrum Gdyni,
Informacje o firmie
Klient IPK sp. z o. o. - SONNIGER S.A. jest europejskim producentem urządzeń do ogrzewania obiektów przemysłowych. Działamy aktywnie na terenie Polski oraz krajów Europy Zachodniej, Wschodniej a także na innych kontynentach. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko EXPORT MANAGERA.

Aktualizacja: 04.09.2023